KABARET SMILE - NOWY PROGRAM: TO SIĘ NADAJE DO KABARETU

Wtorek 24 kwiecień 2018r.godz. 17.30 i 20.15

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile!

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".

 

 


Accantus na żywo: Paweł Izdebski

Niedziela  13 maj  2018r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

- https://goout.net/pl/bilety/accantus-na-zywo-pawel-izdebski/ppgc/

Cena biletu: 40-45 zl

 Studio Accantus, w ramach cyklu “Accantus na żywo” będzie miało przyjemność zaprezentować koncert Pawła Izdebskiego – autora tekstów, wokalisty i gitarzysty, który porusza się w klimatach folk, alternatywa, pop czy muzyka akustyczna. Gospodarz wieczoru w towarzystwie pianisty wykonuje piosenki znane z kanału na YouTube. Każdy recital przygotowany jest przez kilka tygodni, po czym rusza w świat i przedstawiany jest na różnych scenach miast Polski, próbując dotrzeć do jak największej liczby fanów. Czas trwania koncertu: 1,5-2 godziny z przerwą.


Koncert "Jędrowski Show"

Sobota 26 maj 2018r. godz. 18.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacja biletów : tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: 

-https://www.kupbilecik.pl/impreza-25645-jedrowski.show.bydgoszcz.html

Cena biletu: 47 zł

Koncert Jędrowski Show
Najlepsze biesiadne show w Polsce!

26 maja 2018, czyli w Dzień Matki o godzinie 18:00 zapraszamy do bydgoskiego Kinoteatru Adria na najlepsze Biesiadne Show w Polsce! Ponad 2 godzinny koncert w wykonaniu 7 osobowego zespołu Mirka Jędrowskiego trafi w gust każdego słuchacza. Mirek Jędrowski i jego zespół to niekwestionowani królowie każdej imprezy biesiadnej. To ponad 2000 zagranych imprez, setki tysięcy zadowolonych fanów. Ich obecność na scenie przeniesie Cię w barwny, wesoły świat, przepełniony dobrą muzyką, zabawą i świetnym humorem. To coś więcej niż zwykła zabawa. Autentyczne emocje, pozytywna energia i prawdziwie rodzinna atmosfera na scenie sprawią, że ten Śląski zespół na długo zapadnie w Twojej pamięci i będziesz chciał przeżyć to wszystko jeszcze raz.
W trakcie koncertu możecie liczyć na:
§ przepiękne wiązanki piosenek, które wszyscy znają i śpiewają.
§ piosenki własnego autorstwa, które otrzymały wiele nagród oraz zasiadały na szczytach śląskich list przebojów w TV.
§ występ kabaretowy, który rozbawi do łez.
§ przepiękne stroje, które wprowadzą niesamowity nastrój.
§ niesamowitą atmosferę, gwarancję dobrej zabawy przez cały czas trwania programu!
oraz
Satysfakcję i zadowolenie zgromadzonej publiczności!

Zapraszamy do posłuchania naszej najnowszej piosenki, która ukazała się kilka dni temu i wsparcia subskrypcjami naszego kanału na You Tube:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=jQ6o1BPpBOM


II Zawody Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz

 Sobota  15 września   2018r. 10.00-16.00

Z  okazji piątych urodzin naszego studia organizujemy II Zawody Pinup Pole Dance Studio w Bydgoszczy, odbędą się dnia 15 września 2018 w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy.
Zapraszamy wszystkich trenujących pole dance w Polsce.
Spektakl Teatralny „Małżeński Rajd Dakar”

Niedziela  07.10.2018r.

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39;  tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: wkrótce 


Jolka i Fryderyk to typowe małżeństwo z długoletnim stażem, dwójką dzieci i nowym domem w trakcie budowy - i jak typowe małżeństwo mają swoje problemy: z seksem, wychowaniem potomstwa, wykończeniem łazienki, teściową. Jest w nich tyle przeciwieństw, ile ziaren piasku na pustyni. Ona jest pedantycznym czyściochem, on uważa, że brud to najlepszy przyjaciel odporności człowieka. Ona dużo gada, on uważa, że nigdy nie słucha. Ona nie umie prowadzić samochodu, on nie zna się na mapie. Ona uważa, że ich małżeństwo przechodzi kryzys, on że media jej to wmówiły.

Pewnego dnia para postanawia wybrać się na pustynny rajd, który ma odświeżyć ich związek, umocnić więzi i nadać trochę koloru jednostajnemu życiu. Ale jak to bywa, na takiej wyprawie może zdarzyć się wszystko. Auto odmawia posłuszeństwa na środku pustkowia, telefon nie działa, woda się kończy, wokoło żywego ducha i nie widać szans na jakąkolwiek pomoc.

Mimo nieuchronnie zbliżającego się końca ich żywota, bohaterowie nie przestają się kłócić. Ciągle słychać jej kąśliwe uwagi, jego złośliwe docinki i oskarżenia, dochodzi nawet do próby zabójstwa współmałżonka – prawdziwa burza piaskowa. Fryderyk zaczyna popadać w obłęd spowodowany nie tylko brakiem wody i wycieńczeniem, ale również bezmyślnym postępowaniem żony. A sępy powoli zaczynają gromadzić się na upalnym, bezchmurnym niebie…

Jak skończy się afrykańska wyprawa Jolki i Fryderyka – czy ich miłość to tylko fatamorgana, czy łączące ich uczucie wyschło jak woda na pustyni, czy będzie to ostatnia podróż ich życia? Przekonacie się o tym już wkrótce!


 


Spektakl Teatralny "Być jak Elizabeth Taylor"

Piątek 12 październik 2018r. godz. 17.00 i 20.00

Bilety do nabycia: 

-www.biletyna.pl

Cena biletu : 90 i 110 zł

Czy sława, oskary, pieniądze mogą dać szczęście?

Spektakl "Być jak Elizabeth Taylor" to próba analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością i lękiem przed odrzuceniem. Przywołanie postaci dwójki niezwykłych aktorów - Elizabeth Taylor i Richarda Burtona, pary która na stałe weszła do kanonu światowej klasyki filmowej, to możliwość przyjrzenia się życiu sławnych ludzi, którzy do dzisiaj budzą podziw i  fascynują rzesze wielbicieli na całym świecie.

Nowy Jork. Rok 1976. Akcja spektaklu rozpoczyna się w słynnym hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog i terapeuta Tony Slawers. Późną nocą odwiedza go niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Chwilę po niej zjawia się jej mąż, Richard Burton.

To jeden z najdramatyczniejszych wieczorów najsłynniejszej pary w dziejach Hollywood. Po swoim drugim, spektaklularnym małżeństwie postanawiają się ponownie rozstać...

Obsada: Martyna Kliszewska, Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Sambor Czarnota.

 


Spektakl Teatralny " Selfie.com.pl "

Sobota  20 październik 2018r.

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: wkrótce

 

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle
tak samo trudno.

Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małżeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim dorosłym już dzieciom.

Brygida ma trzydziestoletnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma trzydziestoletniego syna, który żyje w świecie gier komputerowych.

Jedno seliie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne.
Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych.

Brygida, widząc na portalu randkowym zdjęcie Pawelka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście prołilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla jego syna.

I wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pierwsze spotkanie z Julią, zamiast Pawelka, przychodzi Gerard, a na kolejne, zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie, Gerard idzie na następne spotkanie jako Paweł, i spotyka się z Brygida, która udaje Julię.

Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawelek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygida i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

 "Chory na Sukces:- spektakl kabaretowy"

Sobota 27 październik 2018r. godz. 17.00

Bilety do nabycia: 

-www.eticket24.pl

Lub pod numerem telefonu: 503108824

Cena biletu: 89 zł 

Chory na Sukces - spektakl kabaretowy

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich – jak twierdzą niektórzy – narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) 
i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom 
i próbom ośmieszenia ich – jak twierdzą niektórzy – narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, 
co się o Nich niesłusznie mówi. 

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. 

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą  na powszechną wokół tandetę i bufonadę,  które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!


Spektakl Teatralny " Obóz Przetrwania"

Niedziela 28 październik  2018r. godz. 16.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:           

-www.kupbilecik.pl

Gdy orzeczenie lekarskie brzmi jak wyrok śmierci, sknerowaty księgowy - Ludwik Pęcina (Lesław Żurek/Marcin Sztabiński) godzi się na pomysł przyjaciół (Waldek - Marek Pituch i Mariusz - Jakub Wons), by wycisnąć życie do ostatniej kropli. Poligon, las, trzy skrajne, męskie charaktery oraz ONA (Monika - Olga Borys/Monika Dryl), atrakcyjna "generałowa", która potrafi zawrócić w głowie, ale i da nieźle popalić. Rywalizacja, czy współpraca, kłótnie, czy kumpelska zgoda? Wszystko w imię przyjacielskiej pomocy. Pojawi się również kusząca i niezwykle tajemnicza niewiasta, której obecność nieźle namiesza w głowach trzech panów. Zakończenie? - jak w życiu, zaskakuje najbardziej.

Występują:

Olga Borys/ Monika Dryl

Lesław Żurek/ Marcin Sztabiński

Marek Pituch

Jakub Wons

Reżyseria: Jakub Ehrlich

Muzyka: Szymon Suchoń

 Spektakl Teatralny " Dwie połówki pomarańczy"

Sobota  24 listopad  2018.r. godz. 16.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia:

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alex, podającej się za córkę zmarłego. 
Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. 
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki - Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się - WSZYSTKO. 
To nie jest grzeczne przedstawienie! 

Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych, którym gwarantujemy dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy :) 

Autor: Iga Kownacka
Reżyseria: Maria Ciunelis 

Po więcej informacji zapraszamy na:

www.dwiepolowkipomaranczy.pl

www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy 

OBSADA:
Jarosław Boberek,
Julia Kamińska / Aleksandra Szwed / Marta Chodorowska, 
Cynthia Kaszyńska / Maria Ciunelis, 
Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska, 
Cynthia Kuźniak

Najlepiej o spektaklu opowiedzą Widzowie:

„Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, hej!
Ukłon dla aktorów, dzięki.”   Justyna

„Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.”   

Agnieszka
Spektakl Teatralny Le Dieu du carnage / Bóg Mordu

8  grudnia 2018 o godz. 17:00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660: 

Bilety są do nabycia:

- www.kupbilecik.pl

Cena biletu: 70 zł

Le Dieu du carnage / Bóg Mordu  to niezwykle „aktorsko” napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych „wychowanych” osób rozmawia w „kulturalny” sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt. Tytułowy „Bóg mordu/Le Dieu du carnage” uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.
Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi „Rzeź” Romana Polańskiego. Do współpracy przy warszawskiej realizacji spektaklu zaprosiliśmy gwiazdorską obsadę Katarzynę Maciąg i Lesława Żurka, orazKatarzynę Misiewicz i Marcina Chochlewa / Piotra Ligienzę.

autor: Yasmina Reza
przekład: Barbara Grzegorzewska
reżyseria: Johnny WittyKABARET SMILE
NOWY PROGRAM:
TO SIĘ NADAJE DO KABARETU
24 KWIETNIA 2018R.
GODZ. 17.30 I 20.15
(Wtorek)
Accantus na żywo:
Peweł Izdebski
13 maja 2018r.
godz. 17.00
(Niedziela)
Koncert
"Jędrowski Show"
26 maj 2018r.
godz. 18.00
II Zawody Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz
15 września 2018r.
(Sobota)
Spektakl Teatralny
" Małżeński Rajd Dakar"
7 październik 2018r.
Spektakl Teatralny
"Być jak Elizabeth Taylor"
12 październik 2018r.
godz. 17.00 i 20.00
Spektakl Teatralny
"Selfie.com.pl "
20 październik 2018r.
(Sobota)
"Chory na Sukces:
Spektakl kabaretowy"
27 październik 2018r.
godz.17.00
(Soota)
Spektakl Teatralny
"Obóz Przetrwania"
28 październik 2018r.
godz. 16.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny
" Dwie połówki pomarańczy"
24 listopad 2018r.
godz. 16.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
Le Dieu du carnage / Bóg Mordu
8 grudnia 2018r.
godz.17.00
(Sobota)
 
projektowanie stron www, sklepy internetowe