Koncert Teresy Werner

Piątek  24 listopada  2017r.  godz. 18.00

Bilety do nabycia: 

- www.kupbilecik.pl

-  Kasa Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

Cena biletu: 50 zł 

Teresa Werner jest  jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej.  Jej piosenki oraz teledyski , których jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań jak również wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanów, którzy od ponad roku prowadzą prężnie działający Oficjalny Fanklub artystki. 

Niezapomniane przeboje w jej wykonaniu na długo pozostaną w Państwa pamięci. Wokalistka ta znana jest  z wykonywania takich przebojów jak : „ Dałabym Ci dała”, „Miłość jest piękna” ,”Kocham swoje morze”.  


Koncert Another Pink Floyd

Sobota 25 listopada  2017 godz. 19:00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660: 

Bilety są do nabycia:

- www.ticketpro.pl


Zespół Another Pink Floyd na zaszczyt zaprosić po raz pierwszy w Bydgoszczy na multimedialny spektakl z muzyką Pink Floyd na żywo.
25 listopada w sobotę sala Kinoteatru Adria będzie generowała floydowe emocje. Tego wieczoru zostawcie pośpiech, gonitwę stres i codzienne sprawy aby zagłębić w głęboki klimat Pink Floyd.
Zagramy dla was największe utwory Floydów te znane jak i bardziej rozbudowane progresywno psychodeliczne.
Wszystko to zostanie opakowane w doskonały dźwięk i światło a także projekcje na charakterystycznym dla Pink Floyd ekranie kołowym.Rafał Pacześ - program "Puder do cery zimnej"

Wtorek   28.11.2017r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

- www.biletyna.pl


Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy. Pokaże na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien.

 Rafał Pacześ - program "Puder do cery zimnej"

Środa  29.11.2017r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

www.biletyna.pl


Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy. Pokaże na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien.

 


Tribute To The Beatles YESTERDAY

Czwartek 30 listopad  godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacja biletów: tel: 52 371 27 39' tel: 606-200-660

Bilety na nabycia:
  • Kasa Kina pok.3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00
  • www.kupbilecik.pl


Tribute To The Beatles YESTERDAY to wyjątkowy spektakl muzyczno-teatralny z coverami legendarnej czwórki z Liverpool w wiernym wykonaniu zespołu Żuki, który dotychczas występował w 16. krajach i po różnorodnych projektach, w tym ekskluzywnych z Orkiestrami Symfonicznymi, dołącza kolejną formę przekazu.
Utwory obrazowane są interesującymi etiudami renomowanego Teatru Witryna i Teatru Tańca Brax z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.

Trzy pokolenia wykonawców, w tym utalentowanej młodzieży z europejskimi osiągnięciami artystycznymi, tworzą piękną opowieść o brytyjskiej kulturze muzycznej The Beatles, których kocha Świat...
Bydgoska premiera odbyła się 1.04.2017 roku  przy pełnej widowni Kinoteatru Adria.

Spektakl dedykowany jest Jubileuszom 30. Lecia zespołu Żuki i Teatru Witryna oraz 55. Lecia pierwszego koncertu The Beatles w ostatecznym składzie z Ringo Starrem.

Więcej o koncercie:

Spektakl Teatralny " Nikt nie jest doskonały"

Sobota  9 grudnia 2017r. godz.16.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety są do nabycia:

- www.kupbilecik.pl


NIKT NIE JEST DOSKONAŁY

To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa „Nikt nie jest doskonały” został uznany za klasykę komedii romantycznej. Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną skonstatowała: ależ faceci nie piszą romansów!. I tak na przekór tej opinii autor stworzył postać Leona. Sztuka Simona Williamsa święciła tryumfy na deskach wielu teatrów całego świata a teraz ma okazję zobaczyć polska publiczność. Komedia o perypetiach nieśmiałego Leonarda – samotnego ojca dorastającej córki, który pod kobiecym pseudonimem Marta Banbury, pisuje romantyczne powieści dla kobiet. Spokój tej z pozoru nudnej rodziny burzy telefon z wydawnictwa: powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę… sic! cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić to Marta kobietą nie jest… szansa otrzymania 50 000 może lec w gruzach, chyba że… wyjścia nie ma, Leonard musi przebrać się za kobietę…!

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY

TWÓRCY:

Autor: Simon Williams

Reżyseria: Piotr Dąbrowski

Współpraca reżyserska:

Zdzisław Wardejn

Scenografia: Justyna Joniec

Kostiumy: Sylwester Krupiński

Przekład: Elżbieta Woźniak

OBSADA:

Harriet: Magdalena Waligórska – Lisiecka /Marta Chodorowska

Dee Dee: Michalina Sosna / Marta Chodorowska

Leonard: Wojciech Błach / Jacek Rozenek

Gas: Zdzisław Wardejn / Wojciech Duriasz

Czas trwania przedstawienia: ok. 2 godzin

Magdalena Waligórska - Lisiecka

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Wydział Aktorski we Wrocławiu), którą ukończyła w 2007. Studiowała wiedzę o teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie. Gra w filmach i serialach, wystąpiła m.in. w filmie Romana Polańskiego „Pianista”, w serialach „Klan”, „Pierwsza miłość”, „Pitbull’, „Na dobre i na złe”. Polubiona przez szeroką publiczność za rolę barmanki Wioletki w serialu „Ranczo”.

Marta Chodorowska

W 2005 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Debiutowała w kinie w filmie „Powiedz to, Gabi”. Gościnnie związana z Teatrem Narodowym, w którym debiutowała w spektaklu Agnieszki Glińskiej „2 maja”. Zagrała rolę Anny w spektaklu „Testament cnotliwego rozpustnika” w Teatrze Kamienica. W radiowym słuchowisku „ W Jezioranach” wcieliła się w rolę Agaty Czuby. Zagrała główną bohaterkę w obrazie „Emilka płacze” i za tę rolę otrzymała Polską Nagrodę Kina Niezależnego - Offskar, w kategorii: Najlepsza Aktorka. Wystąpiła także w filmie „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” w reż. Marka Koterskiego. Zagrała w spektaklu telewizyjnym Sceny Faktu Teatru Telewizji „Inka 1946.” reż. Wojciech Tomczyk. Popularność zdobyła dzięki roli Klaudii Kozioł, córki wójta, w serialu „Ranczo” . Zagrała także w serialach m.in.: „Magda M.”, „Kryminalni”, „Na dobre i na złe”, „Klinika samotnych serc”, „Pensjonat pod Różą”, „Barwy szczęścia”, „Świat według Kiepskich", „Sprawiedliwi”, „Hotel 52” i „Usta Usta”.

Michalina Sosna

 Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi (2013). Dwukrotna uczestniczka Międzynarodowego Festiwalu Szkół Filmowych i Teatralnych w Moskwie, gdzie otrzymała nominację do Głównej Nagrody Żeńskiej za rolę Małgorzaty w spektaklu „Z Różewicza dyplom” w reż. Zbigniewa Brzozy. Współpracowała z Barbarą Sass-Zdort („W imieniu diabła”), Janem Jakubem Kolskim („Outernet”), Wieniaminem Filsztyńskim („Trzy siostry” Antoniego Czechowa) i Waldemarem Zawodzińskim („Instynkt gry” Bernharda Studlara, „Rodzina wampira” Wasilija Sigariewa, „Polaroidy. „Kilka ostrych zdjęć” Marka Ravenhilla). Występuje w warszawskim Teatrze „Kamienica” w „Porwaniu Sabinek” Juliana Tuwima w reż. Emiliana Kamińskiego oraz w Teatrze 6. Piętro w „Brombie” reż. Maciej Wojtyszko, „Polityce” reż. Eugeniusz Korin, „Central Park West” reż. Eugeniusz Korin. Zagrała w filmie „Planeta singli”, obecnie gra w serialu „Przyjaciółki”.

Wojciech Błach

Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W 1999 roku zdobył II nagrodę na Festiwalu Szkół Teatralnych za rolę ojca w „Pułapce” T. Różewicza w reż. Pawła Miśkiewicza. W latach 1999-2003 oraz 2008-2009 był aktorem Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi. W 2009 roku otrzymał „Złotą Maskę” dla najlepszego łódzkiego aktora w sezonie 2008/09 za role spektaklach „Brygada szlifierza Karhana” reż. Remigiusz Brzyk i „Król-Duch” J. Słowackiego w reż. Łukasza Kosa. Obecnie współpracuje z Teatrem IMKA w Warszawie. Znany również z wielu seriali m.in. „Plebania”, „Blondynka”, „Szpilki na Giewoncie”, „Na Wspólnej”, „Skazane”, „Pierwsza miłość”.

Zdzisław Wardejn

Aktor i reżyser, ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, a w 1973 roku – na Wydziale Reżyserskim tej samej uczelni. Zdzisław Wardejn debiutował zarówno na scenie teatralnej, jak i w filmie w 1961 roku. Występował na scenach Zielonej Góry: Teatr Lubuski w latach 1961-1963, Poznania Teatr Polski w latach 1963-1967 i Krakowa Teatr Rozmaitości w latach 1967-1968, od 1968 występuje w teatrach warszawskich: Narodowym (1968-82), Ochoty (1983-84), Nowym (1984-93). Od 1993 roku aktor Teatru Dramatycznego. W październiku 2010 r. został odznaczony Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. W 2016 r. obchodzi jubileusz 55– lecia pracy artystycznej. W latach 70. i 80. był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów, grał w filmach m.in.: „Lalce”, „Układzie krążenia”, „Królowej Bonie”, „Zmiennikach”. Wystąpił m.in. w „Ekstradycji”, „Ekstradycji 2”, „Na dobre i na złe”, „Plebanii”, „Ratownikach”, „Życiu nad rozlewiskiem”, w serialu biograficznym „Marszałek Piłsudski” oraz „Kryminalnych”, „Ja to mam szczęście”. Największą popularność przyniosły mu role w filmach Romana Załuskiego: „Kogel - mogel”, „Galimatias, czyli kogel - mogel II”, „Och Karol”, „Komedia małżeńska”. Aktor użyczał również głosu wielu postaciom, m.in. w najbardziej kasowych kinowych produkcjach familijnych: „Brzdąc w opałach", „Paddington” czy „Wielka szóstka”.

Jacek Rozenek

W 1995 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie i w tym samym roku został aktorem Teatru Współczesnego z którym jest nadal związany, współpracuje z Teatrem Prezentacje w Warszawie. Ma na koncie ponad 50 ról teatralnych, kilkanaście filmowych i serialowych oraz kilkaset ról radiowych i dubbingowych. Jest wiceprzewodniczącym Związku Zawodowego Aktorów Polskich. Był współprowadzącym porannego magazynu TVP2 – Pytanie na śniadanie. Brał udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. ” Reżyser dubbingu, współpracował z 20Th’ Century Fox w Los Angeles i Lucas Film w San Francisco. Użyczył głosu Wiedźminowi w najpopularniejszej polskiej grze ostatnich lat oraz Batmanowi w filmie „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”. Wystąpił w filmach m.in.: „Szczur”, „Pół serio”, „Rozdroże café”, „Chopin pragnienie miłości”, „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, „Generał Nil”, „Trick”. Zagrał w serialach m.in. „Samo Życie”, „Na Wspólnej”, „Złotopolscy”, „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pensjonat pod Różą”, obecnie gra jedną z głównych ról w „Barwach Szczęścia”.

Piotr Dąbrowski

Aktor i reżyser, ukończył PWST w Krakowie w 1984. W latach 1979-1985 występował w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu oraz w latach 1985-2002. w Teatrze im. Witkiewicza w Zakopanem. W latach 2002-2012 pełnił obowiązki dyrektora naczelnego i artystycznego Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku (w 2007 roku Teatru Dramatycznego im. Józefa Piłsudskiego w Białymstoku). Jest laureatem wyróżnienia za rolę Makbeta w spektaklu „Tragedia Szkocka” w reż. Bartłomieja Wyszomirskiego w Ogólnopolskim Konkursie Na Inscenizację Dzieł Dramatycznych Szekspira oraz nagród za reżyserię na Ogólnopolskim Festiwalu Komedii „Talia”. Grał w filmach m.in.: „Historia Filozofii po góralsku według ks. Józefa Tischnera”, „Panna z mokrą głową”, „Duże zwierzę” oraz serialach m.in. „Wiedźmin”, „Klan”, „Tygrysy europy”, „U Pana Boga w ogródku”, „Dom nad rozlewiskiem”, „Miłość nad rozlewiskiem”, „Barwy szczęścia”, „Blondynka”, „Dziewczyny ze Lwowa”.

 

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY Simona Williamsa Media o nas po premierze 16.10.2016 r. w Teatrze Studio Buffo:

 „(…) Aktorzy muszą przebierać się bardzo często i to w krótkim czasie. Oczywiście największa ilość przebieranek pozostaje na koncie Wojciecha Błacha, który wciela się w podwójną rolę – Leonarda i Marty, co w rezultacie wyszło bardzo dobrze i przede wszystkim śmiesznie. A jeśli już mowa o grze aktorskiej to wielkie brawa i ukłony należą się Zdzisławowi Wardejnowi, który doskonale odnalazł się w roli rubasznego staruszka rozśmieszając przy tym publiczność do łez. Nikt nie jest doskonały: Love story w Teatrze Buffo /recenzja spektaklu/, Małgorzata Kociubowska, 23.10.2016 r., www.kulturaonline.pl „(…) Wojciech Błach także umie doskonale zagrać kobietę – i jest to najciekawszy moment tej komedii. Okazuje się, że Leonard – uznawany przez rodzinę za nudnego faceta – pod wpływem uczucia do atrakcyjnej Harriet staje się mężczyzną rodem z… komedii romantycznej. Nagle interesującym, przystojnym i do tego bogatym. Zdzisław Wardejn stworzył postać dziadka – bon vivanta, który jako pierwszy poznaje tajemnicę syna. Wardejn w tworzeniu postaci wykorzystuje dość stereotypowe chwyty aktorskie. Jednak jest w tym wiarygodny i pozostawia po sobie miłe wrażenie. Podobnie jak Michalina Sosna, która tworzy bezpretensjonalną postać córki i wnuczki.(…) Jak zapowiedział Jacek Rozenek, realizatorzy ruszają w objazd – i to nawet do Nowego Jorku. Atrakcyjna obsada i do tego ciekawa fabuła przedstawienia gwarantują sukces wszędzie tam, gdzie widzowie są spragnieni miłości, komedii romantycznej i potrzeby zobaczenia na żywo popularnych aktorów. Na premierze w Studio Buffo odklaskano sukces i to bez specjalnych uprzejmości wobec artystów.” Jak zostać amantem w stylu Hugh Granta, Wojciech Giczkowski, 18.10.2016 r., www.teatrdlawas.pl „ Nie ma nic piękniejszego niż pobudzać ludzi do śmiechu.” Marcel Achard


Łowcy.B - Czterech jeźdźców Apopaklipsy

Niedziela  10 grudnia  2017. godz. 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

Cena biletu: 75 zł zł 

"CZTERECH JEŹDŹCÓW APOPAPLIPSY" - kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B

Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieli inne, wcześniejsze.

Od 2015r, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już ICH trzeci program.
Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze.

Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje. 
ICH skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, są o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewają, niektóre podkreślają a niektóre ICH po prostu bawią. Dążą do tego, żeby każdy ICH skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmują w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.

Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!)
LOWCY.B są dumni z tego programu, uważają, że wykorzystali w nim cały ICH potencjał, który mają w sobie. Uważają się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahają się wszystkich SWYCH atutów użyć na Was! 
Zobacz czym zastąpili sweterki, jakie zespoły muzyczne ICH inspirują, czy udało IM się wyjść z escape roomu, jakie mają pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

Zapraszamy na spektakl "4 Jeźdźców Apopaklipsy"!

Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani.
Dlaczego apopaklipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem


Koncert Teresy Werner

Piątek  15 grudnia  2017r.  godz. 18.00

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

- Sekretariat  pok. nr 3 (parter) pon-piątku od 09.00-17.00

- www.kupbilecik.pl

-www.biletyna.pl

Cena biletu: 50 zł 

Teresa Werner jest  jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej.  Jej piosenki oraz teledyski , których jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań jak również wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanów, którzy od ponad roku prowadzą prężnie działający Oficjalny Fanklub artystki. 

Niezapomniane przeboje w jej wykonaniu na długo pozostaną w Państwa pamięci. Wokalistka ta znana jest  z wykonywania takich przebojów jak : „ Dałabym Ci dała”, „Miłość jest piękna” ,”Kocham swoje morze”.  


ŁUKASZ "LOTEK" LODKOWSKI - PROGRAM "W PUNKT"

Sobota  16.12.2017r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

- www.biletyna.pl

 

Łukasz Lotek Lodkowski – jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki")


Spektakl Teatralny "Mikołaj spełnia sny "

Niedziela 17 grudnia 2017r.godz. 12.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ;tel: 606-200-660

Bilety do nabycia:

  • Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00
  • www.kupbilecik.pl

Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z Mikołajem oraz na baśń muzyczną pt. "MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY"

"Mikołaj spełnia sny" to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. 

Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. 

W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. 

Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. 

Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz.....Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić??? 

Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. 

Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. 

Bo... Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!!

Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek.

Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka, Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj.

Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.


"SYLWESTROWA GALA OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA: PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC" zespołu Artes Ensemble

Niedziela 31 grudnia 2017r godz.20.00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel :  52 371 27 39 ; tel : 606-200-660

Bilety do nabycia:

-https://www.kupbilecik.pl/impreza-20380-koncert.sylwestrowy.bydgoszcz.html

-https://biletyna.pl/event/Sylwestrowa-Gala-Operetki-z-Lampka-Szampana-Przetanczyc-cala-noc-Kinoteatr-Adria-Bydgoszcz-e59866.html

Cena biletu: 90 zł 

Szampańska "Sylwestrowa Gala Operetki: Przetańczyć całą noc" 

zespołu Artes Ensemble na najwyższym artystycznym poziomie, urzeka klasycznym, wysublimowanym smakiem, zachwyca różnorodnością scenicznej akcji oraz wirtuozerią artystów zespołu Artes Ensemble, skrząca feerią barwnych kostiumów, roztańczonych solistów, pełna muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, operetkowych przebojów, noworocznych życzeń i porywających do tańca karnawałowych rytmów.

To dwugodzinne sylwestrowe widowisko muzyczne z niespodziankami dla Publiczności, spięte błyskotliwą narracją artystów z dużą dawką dobrego humoru, gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz szampańską, muzyczną zabawę i wyśmienitą rozrywkę, w ten jedyny w roku magiczny Sylwestrowy Wieczór.

W programie "Sylwestrowej Gali Operetki: Przetańczyc całą noc" w wiruozowskich wykonaniach artystów zespołu Artes Ensemble zabrzmią najsłynniejsze muzyczne toasty świata: "Więc pijmy na chwałę miłości/Libiamo" z opery "La Traviata" G. Verdiego; triumfalny „Marsz Radetzkiego" J. Straussa (ojca); toast " Aria Toreadora" z opery "Carmen" G. Bizeta czy pieśń o winie " Chianti Lied Tarantella" G. Winklera; walc "Nad pięknym modrym Dunajem" J. Straussa (syna); najpiękniejsze arie i duety miłosne mistrzów gatunku Fr. Lehara: "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka"; czardasz "Kiedy skrzypki grają" z operetki "Cygańska miłość"; "W rytm walczyka serce śpiewa" z operetki "Księżniczka czardasza" i "Ach, jedź do Varasdin" z operetki „Hrabina Marica" E. Kalmana; fragmenty z najsłynniejszej opery świata "Carmen" G. Bizeta; słynna hiszpańska pieśń "Granada" A. Lary; „Przetańczyć całą noc" z musicalu „My Fair Lady" Fr. Loewe oraz wiele innych.

 Zapraszamy na niezapomnianą, szampańską "Sylwestrową Galę Operetki: Przetańczyć całą noc" pełną muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, arii i duetów miłosnych oraz na porywającą, wyśmienitą zabawę w magiczny Sylwestrowy Wieczór.

 

W antrakcie, na zakończenie pierwszej części Sylwestrowej Gali, zostanie wzniesiony przez artystów noworoczny toast z życzeniami oraz zaprosimy wszystkich gości na noworoczną lampkę szampana.


Zespół Artes Ensemble.

Pomysłodawcą i założycielem zespołu  Artes Ensemble oraz jego dyrektorem artystycznym jest Andrzej Janaszek - pianista, kameralista, aranżer, laureat wielu konkursów i festiwali pianistycznych oraz stypendiów artystycznych.

Zespół tworzą znakomici artyści - śpiewacy operowi i instrumentaliści , absolwenci Akademii Muzycznych w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi,Freiburgu i Zurychu, soliści oper i filharmonii. Muzycy  posiadają w swych dorobkach artystycznych wiele nagród i wyróżnień w konkursach i festiwalach wokalnych, instrumentalnych , kameralnych  krajowych i międzynarodowych.

Zespół  Artes Ensemble z powodzeniem koncertuje na scenach muzycznych i teatralnych w całej Polsce i Europie, spotykając się z gorącym przyjęciem i uznaniem publiczności, krytyki i środowiska muzycznego, stale poszerzając rosnące rzesze fanów i wielbicieli ich muzycznego talentu i scenicznej ekspresji.

Artes Ensemble w mistrzowskim stylu wykonuje perły muzyki klasycznej, jak i największe przeboje muzyki popularnej, widowiskowe gale operetkowe i operowe, słynne pieśni neapolitańskie i hiszpańskie, standardy muzyki filmowej, musicalowej, widowiska muzyczne o różnej tematyce. Zespół ma również w swym bogatym repertuarze muzykę flamenco, tango argentyńskie, węgierskie czardasze, walce wiedeńskie i angielskie, francuskie chansons, romanse rosyjskie, muzykę polską najwybitniejszych rodzimych twórców m.in. Fr. Chopina, St. Moniuszki, I. J. Paderewskiego, H. Wieniawskiego; polskie przeboje muzyki przedwojennej oraz koncerty okolicznościowe, świąteczne, patriotyczne i wiele innych.


W planach realizacja (I poł. 2018 roku) nagrania CD z najsłynniejszymi ariami i duetami operetkowymi  z przeznaczeniem na rynek kanadyjski.KABARET MŁODYCH PANÓW - BOGOWIE

Czwartek 25.01.2018r. godz. 17.30 i 20.30

KINOTEATR  ADRIA

Bilety do nabycia:


Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. "BOGOWIE".

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.

Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

“Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”. Erich FrommParada Gwiazd Telewizji TVS „ Szlagier Show’

Niedziela 28 styczeń 2018 godz. 16.00

Parada Gwiazd Telewizji TVS „ Szlagier Show’

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

Kasa Kina pok.3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

- www.kupbilecik.pl

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Telewizja TVS od lat promująca szereg wykonawców muzyki szlagierowej w swoich  programach na antenie.  Zapraszamy tym razem na wyjątkowe koncerty organizowane w całej Polsce. Parada Gwiazd Telewizji TVS to koncert z  ogromną dawką wyśmienitej muzyki i dobrego humoru. Na scenie pojawią się najpopularniejsi  wykonawcy znani i lubiani z naszej anteny KOLA & JULA, METRUM, DUO FENIX, BLUE PARTY, TOMASZ CALICKI. Serdecznie Zapraszamy Wszystkich !!!!


Spektakl Teatralny "Pikantni"

Wtorek 6 marca  2018r. godz. 17.30 i 20.15

KINOTEATR ADRIA

Informacje o biletach:

Bilety są do nabycia:

      „Pikantni” - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

 Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością. 

Obsada

Doris – Barbara Kurdej-Szatan

Bea – Anna Mucha

Christoph – Mikołaj Roznerski

Alex – Michał Ziembicki

 

 


Spektakl Teatralny ; " Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! PREMIERA"

Piątek  9 marca  2018r.  godz. 18.00

Bilety do nabycia: 

-https://eticket24.pl/andropauza-3-czyli-jak-zyc-i-nie-zwariowac-premiera-bydgoszcz-09-marca-piatek-18-00-e151.html

Lub pod numerem telefonu: 503108824

Cena biletu: 99 zł

Andropauza 3 -czyli jak żyć i nie zwariować! PREMIERA

Jest to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza– męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium „ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „ .

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota , brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Mirnota  reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!

Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce ,które kocha i wiecznie  się śmieje!


Sztukę ”Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować "  napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego.

Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.

Obsada wymiennie : 

Hrabia – M. Damięcki , T. Ross, J. Fedorowicz
Sławek – D. Gnatowski , A .Zaborski, S. Maciejewski
Behemot – J. Kawalec, M. Milowicz, P. Dąbrowski
Miernota  – P. Pregowski, A. Dziurman, M. Pietrzak
Rola żeńska –  A. Załęcka, K. Mikiewicz , M.Damięcka, A.Dąbrowska

 


Koncert Teresy Werner
24 listopada 2017r.
godz. 18.00
(Piątek)
Koncert
Another Pink Floyd
25 listopada 2017r.
godz. 19.00
(Sobota)
Rafał Pacześ - program "Puder do cery zimnej"
28 listopad2017r.
godz. 19.00
(Wtorek)
Rafał Pacześ - program "Puder do cery zimnej"
29 listopada 2017r
godz. 19.00
(Środa)
Tribute To The Beatles YESTERDAY
30 listopad 2017r.
godz.19.00
(Czwartek)
Spektakl Teatralny
"Nikt nie jest doskonały"
9 grudnia 2017r.
godz. 16.00
(Sobota)
Łowcy.B - Czterech jeźdźców Apopaklipsy
10 grudnia 2017.
godz.19.00
(Niedziela)
Koncert
Teresy Werner
15 grudnia 2017r.
godz.18.00
(Piątek)
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "W punkt"
16 grudnia 2017r.
godz. 19.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Mikołaj spełnia sny"
17 grudnia 2017r.
godz. 12.00
(Niedziela)
"SYLWESTROWA GALA OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA: PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC" zespołu Artes Ensemble
31 grudnia 2017r.
godz.20.00
(Niedziela)
KABARET MŁODYCH PANÓW
"BOGOWIE"
25 stycznia 2018r.
godz. 17.30 i 20.30
(Czwartek)
Parada Gwiazd Telewizji TVS
„Szlagier Show’
28 styczeń 2018r
godz. 16.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny
"Pikantni"
6 marca 2018r.
godz. 17.30 i 20.15
(WTOREK)
Spektakl Teatralny
" Andropauza 3- czyli jak żyć i nie zwariować!
PREMIERA"
9 marca 2018r.
godz. 18.00
(Piątek)
 
projektowanie stron www, sklepy internetowe