Szanowni Państwo,


w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem Wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.
Kinoteatr Adria w Bydgoszczy informuje niniejszym, iż:
wszystkie wydarzenia artystyczne organizowane w Kinoteatrze Adria
są odwołane lub przełożone na terminy póżniejsze.


Informacje o zwrocie pieniędzy za zakupione w kasie Kinoteatru Adria bilety, umieścimy w terminie późniejszym.


Od 12 marca 2020 r. do odwołania kasa biletowa jest nieczynna!
Za bilety zakupione online pieniądze będą zwracane wyłącznie przez portale na których został dokonany zakup.
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Kacper Ruciński Najnowszy program pt. MOJITO VIRGIN

Wydarzenie zostało przełożone na 15 września. Zakupione bilety zachowują ważność.  

Poniedziałek 1 czerwca 2020r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50986/Bydgoszcz/Kacper+Ruci%C5%84ski/

 

Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programie pt. MOJITO VIRGIN!   Pionier polskiej sceny stand-upowej przedstawi przed Wami swój najnowszy materiał. Musisz tam być! Kacper Ruciński Najnowszy program pt. MOJITO VIRGIN

Wydarzenie zostało przełożone na 16 września. Zakupione bilety zachowują ważność.  

Wtorek 2 czerwca 2020r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50699/Bydgoszcz/Kacper+Ruci%C5%84ski/

 

Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programie pt. MOJITO VIRGIN!   Pionier polskiej sceny stand-upowej przedstawi przed Wami swój najnowszy materiał. Musisz tam być! 


RECITAL JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ

Wydarzenie zostało przełożone na 19 listopada. Zakupione bilety zachowują ważność.  

Wtorek  16 czerwca 2020r. godz. 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety :

 

Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos?.
Joannie Kołaczkowskiej towarzyszy Łukasz Pietsch.Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w najnowszym programie - ARIACI

Wydarzenie zostało przełożone na 28 października. Zakupione bilety zachowują ważność.  

Środa 17 czerwca 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety :

 

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w najnowszym programie - ?ARIACI?. 
Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat.
Udając się na spektakl ?Ariaci?, będą Państwo mieli to z głowy. Hrabi i Jakubiec
udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca,
wzruszająca, a nawet zabawna.Spektakl Teatralny "Klimakterium" I

Piątek 4 Września 2020 godz.19.00   

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/44251/Bydgoszcz/Klimakterium+i+ju%C5%BC/

·         https://biletyna.pl/event/view/id/125889

   Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany.

Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić. Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej , inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych.

Sztuka ma pokazywać owe różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny - tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych). Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu.

Aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność. Pokazują, że można być czynną i twórczą kobietą, bawić się i tańczyć do późnego wieku. Nikt, tak jak druga kobieta nie zrozumie cierpień, których doświadcza się w tym czasie. Stąd popularne "babskie" spotkania na których można porozmawiać na "wstydliwe" tematy, o których trudno rozmawiać z mężem czy dziećmi. Myślę, że problemy czasu klimakterium najlepiej charakteryzuje początkowy tekst, który kobiety "rapują" na początku przedstawienia.

Spektakl ma za zadanie pokazać że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

 

 Stand Up Familia - B. Krajewski, P. Chałupka, B. Zalewski, J. Borkowski, D. Gadowski, J. Stramik, R. Banaś

Piątek 28 Sierpnia 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia: 

Stand-up Familia Rodziny się nie wybiera, wybiera się Familię! Stand-up Familia to wyjątkowy występ 7 komików połączonych więzami silniejszymi niż krew. W ogniu wieloletnich przyjaźni, tysięcy kilometrów i gargantuicznych melanży wykuł się klan, który zaprezentuje wielowątkową opowieść o swojej znajomości. Podczas wieczoru Stand-up Familia czeka na Was 6 wyjątkowych występów stand-upowych, opatrzonych energetycznym prowadzeniem, prezentowanych w familiarnej atmosferze, bez fajerwerków, ognia, dymu i dzikiego pośpiechu. Chcemy, abyście poczuli się jak u siebie, więc na pewno będą momenty szalonego śmiechu, dzikiej niezręczności, głębokiej nostalgii i ignorowania problemu alkoholowego niektórych przy stole. Zapraszamy na występ, który jest niepowtarzalną kombinacją świetnych wykonawców, emanacją ich koleżeństwa oraz (oddajmy, dość pobieżną) analizą życia rodzinnego Anno Domini 2020. Na scenie pojawią się: BŁAŻEJ KRAJEWSKI PAWEŁ CHAŁUPKA BARTOSZ ZALEWSKI JASIEK BORKOWSKI DAREK GADOWSKI JACEK STRAMIK RAFAŁ BANAŚ

Uwaga: Występ dla osób dorosłych.
Uwaga2: Kategoryczny zakaz nagrywania dźwięku oraz obrazu.
Uwaga3: Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia widzów nie spełniających podstawowych zasad dobrego wychowania, bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.

 Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: "Tego jeszcze nie grali"

Poniedziałek    14 września 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? 
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z Internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.Kacper Ruciński Najnowszy program pt. MOJITO VIRGIN

Wtorek 15 Września 2020 godz.19.00   

    KINOTEATR ADRIA

    Bilety do nabycia: 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50986/Bydgoszcz/Kacper+Ruci%C5%84ski/

 

Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programie pt. MOJITO VIRGIN!   Pionier polskiej sceny stand-upowej przedstawi przed Wami swój najnowszy materiał. Musisz tam być! Kacper Ruciński Najnowszy program pt. MOJITO VIRGIN

Środa 16 Września 2020 godz.19.00   

    KINOTEATR ADRIA

    Bilety do nabycia: 

 

Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programie pt. MOJITO VIRGIN!   Pionier polskiej sceny stand-upowej przedstawi przed Wami swój najnowszy materiał. Musisz tam być! Spektakl Teatralny "Wąsik"

 Sobota 26 września 2020r. godz. 17.00 i 20.00 

Bilety do nabycia:

·         https://adria-art.pl/a/WasikBydgoszcz

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46096/Bydgoszcz/W%C4%85sik/

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46100/Bydgoszcz/W%C4%85sik/

Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i marudny bezrobotny kumpel - lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Na dodatek zawodzi maszynka do golenia pozostawiając na twarzy bohatera... WĄSIK! Owy WĄSIK, nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje! Dobrego zakończenia można się oczywiście spodziewać! Ale o co chodzi z tym WĄSIKiem dowiecie się oglądając nasz przezabawny spektakl!
Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują:
- Marta Wierzbicka
- Mirosław Baka / Radosław Pazura
- Jan Jankowski / Jarosław Boberek
- Rafał Cieszyński / Maurycy Popiel
- Michał Koterski
Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio
Reżyseria: Jan JankowskiSpektakl Teatralny "Zamiana"

Niedziela 27 września 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

·         https://adria-art.pl/a/ZamianaBydgoszcz

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46315/Bydgoszcz/Zamiana/

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46318/Bydgoszcz/Zamiana/

„Tak, Panie Dobson. Podróż przebiegła pomyślnie i oto znaleźliśmy się w Pana przepięknym domu. A jak pogoda na Wimbledonie?” Tak zaczyna się zwariowana komedia „Zamiana na wakacje”, którą mamy zaszczyt Państwu zaprezentować.
Spokojne małżeństwo Briana i Susuan Flowers postanawia spędzić wymarzone wakacje w hiszpańskiej Marbelli .Przepiękna willa. Słońce. Morze. Spokój. Przynajmniej taki był plan, dopóki Susan nie otworzyła szafy... A potem wszystko toczy się według znanej i sprawdzonej zasady: coraz szybciej, coraz śmielej i w coraz bardziej zwariowany sposób. Bo kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy zagadka wielkiego młota jest do rozwiązania? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie? I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo oglądając naszą szaloną historię kryminalną. A pomogą Wam w tym przepiękna Connie – dziewczyna gangstera i niesforny Jeremi – brat ułożonej Pani Flowers. Przyjdź i zamień się z nami – na wakacje!

Obsada:
Zuzanna Grabowska / Adrianna Borek
Joanna Opozda / Agnieszka Mrozińska
Paweł Koślik / Wojciech Błach
Patryk Pniewski / Marcel Sabat
Tomasz Oświeciński / Tomasz Dedek
Robert Jarociński / Jakub Wieczorek
Bartosz Obuchowicz

 Stand-Up Piotr Zola Szulowski w programie 'Granice wytrzymałości'

Środa 30 Września 2020 godz.17.00 i 20.00   

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50240/Bydgoszcz/Piotr+Zola+Szulowski/

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49260/Bydgoszcz/Piotr+Zola+Szulowski/

 Piotr ZOLA Szulowski - stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii. Niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby...smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 - największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii. Jego pierwszy program został wyświetlony już przeszło 2 miliony razy w samym serwisie Youtube.Spektakl teatralny "Czarnoksiężnik z Krainy OZ"

Sobota 3 październik 2020r. godz. 12.00


KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46021/Bydgoszcz/Czarnoksi%C4%99%C5%BCnik+z+Krainy+OZ/

 

    "Czarnoksiężnik z Krainy OZ" to bajka dla dzieci z piękną oprawą plastyczno - muzyczną.

Adaptacja powszechnie znanej baśni o ponadczasowych wartościach: mądrości, miłości, odwadze i tolerancji. Opowiada ona o perypetiach dziewczynki imieniem Dorota, która dziwnym trafem znalazła się bardzo daleko od domu w zaczarowanej krainie pełnej kolorowych kwiatów i bajkowych łakoci. 

Spotyka tam wielu nowych przyjaciół: Stracha na wróble, który zamiast rozumu ma w głowie kapsle, cyberrobota bez serca oraz tchórzliwego lwa. Z magiczną pomocą gospodarza tej krainy Czarnoksiężnika OZ oraz dzięki mądrości,  miłości i odwadze dzieci uczestniczących w spektaklu wspólnymi siłami dają Strachowi rozum, Robotowi prawdziwe ludzkie serce a strachliwemu Lwu iście królewską odwagę.

W scenie finałowej padają jednak słowa, że „wszędzie może być pięknie, jeśli się nie tęskni za bliskimi, ale tak na prawdę, to najpiękniej jest tam gdzie jest nasz dom!"

 Spektakl przygotowany przez Teatr Muza z Łodzi oprawiony jest w piękną scenografię, wzbogacają go bogate efekty sceniczne oraz wspaniała muzyka .

Na scenie zobaczycie Państwo czworo  aktorów scen łódzkich.

 W pracowni Ambrożego Kleksa

Niedziela 4 października 2020r. godz. 12.30

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia: 

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50200/Bydgoszcz/W+pracowni+Ambro%C5%BCego+Kleksa/

 Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa. Podczas niezwykłego spektaklu „W pracowni Ambrożego Kleksa” postacie wchodzą w interakcje z publicznością. Spektakl ten został stworzony z myślą o najmłodszych, by oprócz niepowtarzalnych wrażeń wizualnych, mogli również zapoznać się z treścią jednej z najbardziej lubianych polskich lektur szkolnych. Takie połączenie polskiej klasyki literatury dziecięcej z unikalnym widowiskiem teatralnym z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci

Spektakl dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. :)
ZAPRASZAMY !!!

Link do filmu na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=kc32Pqqm5rMDirty Dancing... po latach

Niedziela 4 października  2020r. godz. 18.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia: 

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50201/Bydgoszcz/Dirty+Dancing...+po+latach/

 

„Dirty Dancing”, „Wirujący Seks” czy „DIRTY DANCING PO LATACH”. Wiele tytułów, ale urok głównych bohaterów i wspaniałe piosenki z „Time of my Life” na czele, są ciągle tak samo, pozytywnie odbierane. Zapraszamy na wieczór wspomnień, podczas którego para głównych bohaterów ujęta jest w czasach filmowych oraz dzisiejszych, aktualnych. Zastanawiało cię jak potoczyły się dalsze losy Baby, Penny i Johnnego? Zapraszamy do tanecznego świata „Dirty Dancing” pod aktualnym tytułem „DIRTY DANCING PO LATACH”

link do filmu na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6zZgfsp0kqYSpektakl Teatralny Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira

Poniedziałek 5 Października 2020r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

WOKÓŁ SZEKSPIRA

„Hamlet”, „Makbet”, „Otello” – najpiękniejsze fragmenty arcydzieł Szekspira w wybitnej interpretacji aktorskiej Andrzeja Seweryna.

Monodram „Wokół Szekspira” to nie tylko popis kunsztu aktorskiego Andrzeja Seweryna, lecz także okazja, by doświadczyć najwspanialszych dzieł Szekspira. Co więcej – to zaproszenie dla publiczności, by współtworzyła wieczór poświęcony najsłynniejszemu dramatopisarzowi wszech czasów. 

Zaproszenie skierowane jest zarówno do koneserów tekstów szekspirowskich, jak i do tych, którzy jego twórczość znają nieco mniej. I jedni, i drudzy, wspólnie z Andrzejem Sewerynem, mogą się podjąć interpretacji i reinterpretacji znanych dzieł. Do dziś stanowią one wyzwanie dla wrażliwości i inteligencji publiczności. 

Twórczość Szekspira zachwyca aktualnością, szczególnie w zupełnie nowym przekładzie Piotra Kamińskiego. Monodram „Wokół Szekspira” to szansa, by dowiedzieć się, co w Szekspirze najbardziej fascynuje Seweryna – aktora, a co Seweryna – człowieka…

 Przyjmij zaproszenie do niezwykłego świata Szekspira. 

 Występuje: Andrzej Seweryn

 Gala Śląskich Gwiazd

Piątek 9 październik 2020r. godz. 18.00

KINOATEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel:  52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

·  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/44649/Bydgoszcz/Gala+%C5%9Al%C4%85skich+Gwiazd/

Szanowni Państwo, 9 października 2020 r. o godz.18.00 zapraszamy do Adrii na wyjątkowe wydarzenie jakim jest Gala Śląskich Gwiazd. Będzie muzycznie i z humorem . 


Na jednej scenie pojawią się największe gwiazdy śląskiej estrady i kabaretu.
Wystąpią: Brygida i Robert Łukowski, Beata Mańkowska, Jacek Silski, Adi oraz prowadzący Andrzej Miś.Judy - wyznanie gwiazdy

Piątek 16 października 2020r. godz. 19.00

Bilety są do nabycia:

 Cena biletu: 85-90 zł 

Znajdujemy się sama na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, jak się okaże ostatni, za kilka miesięcy zginie tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Mówiąc w skrócie o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to, czy ten pieniądz jeszcze możesz zarobić. W 2006 roku sztuka podbiła Broadway.

OBSADA: Hanna Śleszyńska

Hubert Podgórski/Piotr Tołoczko

REŻYSERIA: Sławomir Chwastowski

SCENOGRAFIA: Witold Stefaniak

KOSTIUMY: David Zaleski, Varvara Frol

 AUTOR: Billy van Zandt


CZAS: 100 minut

Informacje na Facebooku:

Spektakl Teatralny "Pikantni"

Niedziela 18 października 2020r. godz. 16.30 i 19.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: 52 371 27 39

Bilety są do nabycia: 

      „Pikantni” - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

 Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością. 

Obsada
Doris – Barbara Kurdej-Szatan
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembick

 


Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w najnowszym programie - ARIACI

Środa 28 październik 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety :

·         https://www.bileterka.com/bydgoszcz,ariaci,2020_06_17,693

·         https://www.bileterka.com/bydgoszcz,ariaci,2020_06_17,694

 

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w najnowszym programie - ?ARIACI?. 
Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat.
Udając się na spektakl ?Ariaci?, będą Państwo mieli to z głowy. Hrabi i Jakubiec
udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca,
wzruszająca, a nawet zabawna.Kabaret " MOHEROWE BERETY "

Sobota 7 Listopada 2020r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: 

Zapraszamy na przedstawienie w wykonaniu żeńskiego kabaretu.                                         „Moherowe berety ”

W składzie :

  • Elżbieta Okupska
  • Małgorzata Gadecka 
  • Grażyna Zielińska

znane ze spektakli " Klimakterium i już " oraz " Klimakterium 2 menopauzy szał" 

  • Marta Tadla 
  •  Beata Chren 
  •  Ewelina Stepaneczko 
  •  Ewa Gryśko

aktorki Chorzowskiego Teatru Rozrywki.
   

Świetna zabawa przez 110 min.

 Spektakl dla dzieci " Czerwony Kapturek"

Niedziela 8 listopada 2020r. godz. 13.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50012/Bydgoszcz/Czerwony+Kapturek/

·         https://adria-art.pl/a/CzerwonyKapturekBydgoszcz

 

Wszyscy znają bajkę o "Czerwonym Kapturku", lecz czy wszyscy chcą i lubią ją opowiadać? A gdyby tak jeszcze dać szansę, aby samo bohaterowie opowiedzieli o swoim losie? Jaki mają stosunek do zdarzeń toczących się w opowieści. Tak czy inaczej - ubarwiona dodatkowymi perypetiami - opowieść o Czerwonym Kapturku zostaje opowiedziana do końca. Raz jeszcze okazuje się, że nie wszystko, co z pozoru łatwe i proste - takim pozostaje, gdy zakłócony zostanie tradycyjny bieg zdarzeń. Przedstawienie grane jest w dwóch planach: aktorskim i lalkowym. Pełne jest zabawnych sytuacji, gagów i skeczy.

Obsada:
Agnieszka Niezgoda
Jacek Pysiak
Mariusz Wójtowicz


Spektakl familijny, trwa 1:10 godz.Koncert "Toby z Monachium"

Środa 11 listopada 2020r. godz. 16.00 

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

·         https://www.kupbilecik.pl/imprezy/40424/Bydgoszcz/Toby+z+Monachium/

 

Toby z Monachium nie zwalnia tempa!! To już jego trzecia solowa trasa,
która nosi nazwę tak jak jego największy hit „Czerwone róże”. W
2020 wystąpi w nowych lokalizacjach jak również odwiedzi miejsca , w
których miał przyjemność występować. Już ostatnie solowe tournee
TOBY‘ego zachwyciło i pozytywnie zaskoczyło publiczność, prawie
wszystkie koncerty były wysprzedane. Koncety TOBY’ego na żywo to
nowy wymiar koncertów szlagierowych w Polsce. Ze swoim nowym show chce
pójść jeszcze dalej: nowości szlagierowe z najlepszą atmosferą i
świetną zabawą gwarantowane! Podczas trasy na pewno będzie można
usłyszeć wszystkie dotychczasowe przeboje artysty, ale jak to Toby ma
w zwyczaju na pewno zaskoczy wszystkich jakimś nowym utworem bądź
ciekawą aranżacją. Zapraszamy na koncerty, szczegóły na Facebboku
„Toby z Monachium” oraz na stronie www.piosenka-plus.com

 Koncert Śląskich Gwiazd - Szlagierowo i z Humorem

14 Listopada 2020r. godz. 18.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

Z ogromną dawką Szlagierowej Muzyki na deskach Kinoteatru Adria w Bydgoszczy, pojawią się Wykonawcy znani z wielu stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpią dla Was: Grupa B.A.R, Duet Karo, Mateusz Troll i Przyjaciele, Metrum Reni & Marco oraz Paweł Siluk Steiner a całość Szlagierowo i z Humorem poprowadzi - Andrzej Miś.
RECITAL JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ

Czwartek  19 listopada 2020r. godz. 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety :

·         https://www.bileterka.com/bydgoszcz,recital_joanny_kolaczkowskiej,2020_06_16,699

 

Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos?.
Joannie Kołaczkowskiej towarzyszy Łukasz Pietsch.Spektakl "Telewizja Kłamie"

Sobota 21 listopada 2020r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: 

Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. 

·         Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,

·         Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,

·         Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,

·         Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop...i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!!Spektakl "Cudowna Terapia"

Piątek 27 listopada 2020r. godz.17.15

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:    

 

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada:

 Joanna Dorek: Dominika Ostałowska/Joanna Trzepiecińska

Walenty Dorek: Dariusz Kordek

Terapeuta: Andrzej Młynarczyk
Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Sobota 28 listopada 2020r. godz.20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:    

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele. Ponieważ artyści wyznają zasadę, że "ćwiartka to mało", program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi!Spektakl teatralny " Klimakterium II"

Sobota  5 grudnia  2020r.  godz. 17.00

Rezerwacje biletów tel:  52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

 

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.

I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

 

W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:

Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska/ Dorota Nowakowska

Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Elżbieta Panas

Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/  Ludmiła Warzecha/ Katarzyna Kozak

Angela: Małgorzata Gadecka/ Raneta Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska

Choreografia: Jakub Lewandowski

Kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki

Scenografia kostiumy: Andrzej Lewczuk

Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka

Produkcja: Tomasz Heller, Agencja Artystyczna "Klimaty"

 Spektakl Teatralny "Mikołaj spełnia sny "

Niedziela 6 grudnia 2020r. godz. 12.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: wkrótce


Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z Mikołajem oraz na baśń muzyczną pt. "MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY"

"Mikołaj spełnia sny" to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. 

Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. 

W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. 

Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. 

Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz.....Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić??? 

Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. 

Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. 

Bo... Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!!

Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek.

Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka, Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj.

Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.

 


Koncert Muzyki Przedwojennej

Niedziela 6 grudnia 2020r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia: wkrótce

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę - Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2020 roku! Projekt w wykonaniu niezwykłej grupy wspaniałych artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco w największych polskich salach koncertowych! Tego jeszcze nie było, to promocja wybitnie uzdolnionych polskich artystów, zarówno solistów operowych, musicalowych, jak i instrumentalistów wykonujących to niezwykłe widowisko. Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncertowe- usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, przeboje filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ada! To nie wypada!", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Tango milonga", "Ostatnia niedziela" i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang i czardaszy w wykonaniu niezwykłych, polskich instrumentalistów Młodego Pokolenia. Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! Nie może Państwa zabraknąć.

Zapraszamy serdecznie!
Koncert Wiedeński

Niedziela 20 grudnia 2020r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

·         https://biletyna.pl/event/view/id/118430

·        https://www.kupbilecik.pl/imprezy/41534/Bydgoszcz/Koncert+Wiede%C5%84ski/

 

 Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący
na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie
w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia!
To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe
i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa,
nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny
"Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!Spektakl Teatralny "Przychodzi baba do lekarza"

Niedziela 3 stycznia 2021 godz. 16.00

KINOATEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel :  52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

 

"Przychodzi baba do lekarza" to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM! Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują nie-zapomniany wieczór. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show. Przez około 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć!

Obsada: Doktor - Adam Adamonis, Łukasza Konopka

Cleo - Aleksandra Nieśpielak

Pacjent - Wojciech Czerwiński, Krzysztof Wieszczek

Gena - Ewa Florczak, Grażyna Zielińska

 Kasia - Dorota Szperlak

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak | O La La Teatr Muzyka: Aleksandra Nieśpielak Opracowanie muzyczne: Michał Borowski (piano, sax)
Gwiazdy Światowej Iluzji na żywo

Wtorek 5 stycznia 2021 godz. 19.00

KINOATEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel :  52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

 

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion. Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu. Jej występy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic. We wrześniu 2019 r nasze Gwiazdy zachwyciły swoimi występami także amerykańską widownię w Chicago, Hoffman Estates, St. Louis i Phoenix. Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność. Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. 

 Bawią się wszyscy od lat 3 do 103 !!! Tym razem, podczas europejskiego tournee, także łosicka publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show !!! A może to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja, przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów ! Trzeba to zobaczyć na własne oczy i przekonać się, że magia istnieje naprawdę !!!
Koncert Noworoczny dla dzieci Teatru Pana O.

Sobota 9 Stycznia 2021r.

KINOTEATR ADRIA 

Więcej informacji wkrótceKacper Ruciński
Najnowszy program
pt. MOJITO VIRGIN
1 czerwca 2020r.
godz. 19.00
(Poniedziałek)
Wydarzenie zostało przełożone na 15 września 2020r.
(Wtorek)
Zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Kacper Ruciński
Najnowszy program
pt. MOJITO VIRGIN
2 czerwca 2020r.
godz.19.00
(Wtorek)
Wydarzenie zostało przełożone na 16 września 2020r.
(Środa)
Zakupione bilety zachowują swoją ważność.
RECITAL JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ
16 czerwca 2020r.
godz. 20.00
(Wtorek)
Wydarzenie zostało przełożone na 19 listopada 2020r.
(Czwartek)
Zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w najnowszym programie
"ARIACI"
17 czerwca 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Środa)
Wydarzenie zostało przełożone na
28 października 2020r.
(Środa)
Zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Spektakl Teatralny
"Klimakterium" I
4 Września 2020r.
godz. 19.00
(Piątek)
Stand Up Familia - B. Krajewski, P. Chałupka, B. Zalewski, J. Borkowski, D. Gadowski, J. Stramik, R. Banaś
28 Sierpnia 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Piątek)
Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program:
"Tego jeszcze nie grali"
14 września 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Poniedziałek)
Kacper Ruciński
Najnowszy program
pt. MOJITO VIRGIN
15 września 2020r.
godz. 19.00
(Wtorek)
Kacper Ruciński
Najnowszy program
pt. MOJITO VIRGIN
16 września 2020r.
godz. 19.00
(Środa)
Spektakl Teatralny
"Wąsik"
26 września 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Zamiana"
27 września 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Niedziela)
Stand-Up Piotr Zola Szulowski w programie 'Granice wytrzymałości'
30 września 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Środa)
Spektakl teatralny "Czarnoksiężnik z Krainy OZ"
3 październik 2020r.
godz.12.00
(Sobota)
W pracowni Ambrożego Kleksa
4 października 2020r.
godz. 12.30
(Niedziela)
Dirty Dancing... po latach
4 października 2020r.
godz. 18.00
(Niedziela)
Andrzej Seweryn
"Wokół Szekspira"
5 października 2020r.
godz. 19.00
(Poniedziałek)
Gala Śląskich Gwiazd
9 października 2020r.
godz. 18.00
(Piątek)
Judy - wyznanie gwiazdy
16 października 2020r.
godz. 19.00
(Piątek)
Spektakl Teatralny
"Pikantni"
18 październik 2020r.
godz.16.30 i 19.00
(Niedziela)
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec
w najnowszym programie "ARIACI"
28 październik 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Środa)
Kabaret
"MOHEROWE BERETY"
7 listopada 2020r.
godz. 17.00
(Sobota)
Spektakl dla dzieci
"Czerwony Kapturek"
8 Listopada 2020r.
(Niedziela)
Koncert
"Toby z Monachium"
11 listopada 2020r.
godz. 16.00
(Środa)
Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem
14 listopada 2020r.
godz. 18.00
(Sobota)


RECITAL
JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ
19 listopada 2020r.
godz. 20.00
(Czwartek)
Spektakl
"Telewizja Kłamie"
21 listopada 2020r.
godz. 17.00
(Sobota)
Spektakl
"Cudowna Terapia"
27 listopada 2020r.
godz. 17.15
(Piątek)
Kabaret pod Wyrwigroszem Jubileuszowy
Program 25-lecie
28 listopada 2020r.
godz. 20.00
(Sobota)
Spektakl teatralny
"Klimakterium II"
5 grudnia 2020r.
godz. 17.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Mikołaj spełnia sny"
6 grudnia 2020r.
godz. 12.00
(Niedziela)
Koncert Muzyki Przedwojennej
6 grudnia 2020r.
godz. 17.00
(Niedziela)
Koncert Wiedeński
20 Grudnia 2020r.
godz. 17.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny "Przychodzi baba do lekarza"
3 Stycznia 2021r
godz. 16.00
(Niedziela)
Gwiazdy Światowej Iluzji
na żywo
5 Stycznia 2021r.
godz. 19.00
(Wtorek)
Koncert Noworoczny dla dzieci Teatru Pana O.
9 Stycznia 2021r.
(Sobota)
 
projektowanie stron www, sklepy internetowe