Stand-Up Mateusz Socha - "Masochista"

Wtorek 18 lutego 2020r. godz. 18.00 i 21.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia: 

 Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista". Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Cena biletu: 50 zł

 **Występ dla osób powyżej 18 roku życia

***Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione

****Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
Koncert - Teresa Werner i Goran Karan

Piątek  21 lutego 2020r. godz. 18.00

KINOATEATR ADRIA

Rezerwacje biletów Tel : 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa". 

Goran Karan rozpoczął swoją karierę muzyczną na początku lat 80. grając w takich zespołach jak: Epicentre, The Ninth Circle, Zippo oraz jako lider rockowego zespołu Big Blue. W 1997 roku zdecydował się rozpocząć karierę solową. Pod koniec 1998 roku zagrał główną męską rolę w sztuce Rock It wystawianej w teatrze Ronacher w Wiedniu. W 1999 roku wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Kao da te ne volim, który powstał ze współpracy z jednym z najwybitniejszych chorwackich kompozytorów Zdenkiem Runjiciem. Album szybko uzyskał status platynowej płyty, a Goran Karan zaczął podbijać chorwackie radia, gazety i telewizje. W 2000 roku został wybrany na reprezentanta Chorwacji na Konkursie Piosenki Eurowizji gdzie zajął 9 miejsce. Laureat prestiżowej chorwackiej nagrody Porin w kategoriach: Najlepszy męski wokal, Najlepszy album muzyki pop oraz Najlepsza współpraca (duet z Oliverem Dragojevicem). Jest współautorem musicalu "Naša bila štorija", który napisał wraz z Nenadem Ninčevićem znanym ze współpracy z największymi gwiazdami muzyki chorwackiej.

Na koncercie nie zabraknie wspólnych duetów Teresy Werner razem z Goranem Karanem!
Spektakl Teatralny " Pomoc Domowa"

Sobota 22 luty 2020r. godz. 16.00 i 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:   Cena biletu: 100 zł 

Twórcy "Mayday 2" i "Szalonych Nożyczek" zapraszają na spektakl: POMOC DOMOWA - to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak "SHREK", "ASTERIX I OBELIX", "RYBKI Z FERAJNY" czy "MADAGASCAR" gwarantuje doskonałą zabawę! Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony,  kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA. Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy czy uda się dochować tajemnicy i  znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie! Serdecznie zapraszamy!

Reżyseria: Rafał Sisicki

Produkcja: Kamila Polak

Obsada: Nadia: Dominika Gwit / Piotr Pręgowski

Norbert: Michał Mikołajczak / Krzysztof Ibisz

 Olga: Joanna Kupińska

Maja: Agata Załęcka

 Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

Cena biletu: 100 zł


Spektakl Teatralny "Rubinowe Gody"

Niedziela 23 lutego 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? "Rubinowe gody" to bardzo polska komedia - opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA  

Produkcja: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNA  

Występują (wymiennie):  

DOROTA NOWAKOWSKA  

 KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI  

 PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI  

SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ  

Czas trwania: 140 min. (jedna przerwa)  


Trailer spektaklu: https://youtu.be/zGNQRKa8n9g


Spektakl Teatralny " Weekend z R."

Niedziela 1 marca 2020r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia:  


Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.

Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory.  Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że "ta" miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarise, która miała zaplanowany  ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa.  Teraz Clarise musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca. "Weekend z R." to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Reżyseria: Wojciech Błach

Przekład: Elżbieta Woźniak

Obsada (zamiennie):

CLARICE: Monika Dryl / Joanna Orleańska

DAISIE: Aneta Zając / Aleksandra Zienkiewicz

ROGER: Kazimierz Mazur / Rafał Kwietniewski

ROBERT: Wojciech Błach / Łukasz Płoszajski

BOB: Robert Wabich / Jakub Wieczorek

RODNEY: Paweł Koślik / Sebastian StankiewiczTeatr Piasku - Mały Książę

Wtorek  3  marca  2020r. godz. 16.30 i 18.30

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - MAŁY KSIĄŻĘ

 Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu "Mam Talent", wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. "Mały książę" to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia.

Trwa 55 minut bez przerwy.


Spektakl Teatralny "Wiesz, że wiem"

Piątek  6  marca 2020r.  godz. 17.00 i 20.00

Bilety są do nabycia:

 

Zastanawialiście się kiedyś, co sądzą o was przyjaciele? Wydaje się wam, że możecie sobie wszystko powiedzieć? Myślicie, że nie macie przed sobą nic do ukrycia?

Możecie się mocno rozczarować. Niestety, prawda bywa bolesna.

Jednak nie ma co załamywać rąk. Zamiast ronić łzy, można zabawić się kosztem naszych – nie do końca serdecznych – przyjaciół. Oni się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy już atmosfera będzie niebywale gorąca i emocje sięgną zenitu, to zapytacie ich: „Wiecie, że wiemy?”. Ich miny – bezcenne. To ryzykowna i niebezpieczna gra, ale warta swojej ceny. Jak to mówią – kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Zemsta może być naprawdę słodka.

Przekonali się o tym Patrycja, Piotr, Alicja i Karol – bohaterowie spektaklu „Wiesz, że wiem”. Umówili się na wspólną kolację, na której miało być jak zawsze przy takich okazjach – miło i sympatycznie. Pech chciał, że przed spotkaniem przez przypadek jedni dowiedzieli się, co ci drudzy o nich naprawdę myślą. No i nie było ani miło, ani sympatycznie...

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd (Leszek Lichota, Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska, Michał Czernecki/Przemysław Sadowski, Magdalena Lamparska/Anna Oberc) nie tylko bawi, ale też sporo mówi o relacjach międzyludzkich. No i przestrzega – lepiej być szczerym niż miłym, bo kłamstwo ma bardzo krótkie nogi.Bydgoszcz THE WALL Show - Polska droga do wolności

 Sobota 7 marca 2020r. godz. 20.00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacja biletów : tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

Bydgoszcz THE WALL Show - Polska droga do wolności

 Legendarna płyta THE WALL (Pink Floyd) zagrana w całości na żywo przez THE ECHOES PROJECT z towarzyszeniem chóru dziecięcego (Mezza Voce) oraz wyświetlanym w tle widowiska oryginalnym polskim filmem "THE WALL" ukazującym losy Polishpinka. To więcej niż koncert. To całe widowisko muzyczno-filmowe z elementami parateatralnymi. Bydgoszcz The Wall Show miało swoją premierę w Bydgoszczy w 2014 r. i od tego czasu prezentowane było w wielu miastach w Polsce. W 2017 r. po raz pierwszy w tle widowiska prezentowana jest nowa wersja filmu, ukazująca losy Polishpinka. Zespół THE ECHOES PROJECT wykonuje THE WALL z dbałością o każdy szczegół. Dotyczy to zarówno warstwy dźwiękowej jak i brzmieniowej. Gitarzyści zespołu grają na Fenderach, których specyfikacja jest maksymalnie zbliżona do Fenderów używanych przez Davida Gilmoura w okresie THE WALL. Korzystają oni także z charakterystycznych dla gilmourowego brzmienia analogowych efektów (jak np. big muff czy electric mistress). To wszystko w połączeniu z bezbłędnym hammondowym brzmieniem klawiszy powoduje, że każdy fan zespołu Pink Floyd rozpozna w tej muzyce dźwięki i brzmienie tej legendarnej płyty.

Pierwowzorem dla muzyki wykonywanej przez zespół THE ECHOES PROJECT jest po części płytowa wersja THE WALL. W wielu miejscach zespół korzysta jednak także z wersji koncertowych, znanych z trasy koncertowej, jaką Pink Floyd odbyło po wydaniu tej płyty (zebranej później na płycie Is there Anybody Out there? The Wall Live 1980-81). Wersje koncertowe są bardziej rozbudowane i czasami brzmią nieco ostrzej niż na płycie. Oprócz warstwy muzycznej istotnym składnikiem Bydgoszcz THE WALL Show jest także specjalnie nakręcony na użytek tego widowiska film Jarka Kuropatwińskiego "THE WALL". Film ten oparty jest na animacji połączonej ze zdjęciami archiwalnymi. Jest on wyświetlany w trakcie przedstawienia i stanowi ilustrację do muzyki. Obraz Jarka Kuropatwińskiego jest w pełni oryginalny, nie jest on remakiem kultowego filmu Alana Parkera z 1982 roku. Film opowiada polską historię na drodze do wolności, posługując się własną stylistyką.

Wykonawcy: The Echeos Project, chór dziecięcy Mezza Voc pod dyr. Izabeli Cywińskiej - Łomżyńskiej, kier. muzyczne Tymon Czerwiński, kier. artystyczne i reżyseria widowiska i filmu Jarek Kuropatwiński, operator filmu live Jarek Piskozub

Na skrót tego co przygotowaliśmy dla Państwa  zapraszamy na kanał YouTube:

 https://www.youtube.com/watch?v=6MlaBeLCNDs&fbclid=IwAR0XvoEcNZLbJlojeSmtDvo_wGuqdUIWE5f38XAQDCAs3Zn1oiDQl2C5qKI


Bilety w przedsprzedaży : 90 złSpektakl Teatralny " Alibi od zaraz"

Niedziela 8 marca 2020r. godz. 16.00 i 19.00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacja biletów : tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: 

 

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta "Alibi od zaraz" jest tego niezbitym dowodem. Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy... Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

OBSADA:
Andrzej Deskur
Katarzyna Skrzynecka
Aleksandra Grzelak
Sławomira Łozińska
Stanisław Banasiuk
Mateusz Banasiuk
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

 


SPEKTAKL DLA SZKÓŁ " FRANKENSTEIN"

Wtorek 10 marca 2020r. godz. 9.15 i 12.00


KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Cena biletu: 30 zł

TNT Theatre Britain przedstawia:

FRANKENSTEIN
potwór i mit!

przez Pawła Stebbings & Phil Smith ,
inspirowane przez Mary Shelley powieści i filmów hollywoodzkich
reżyserii Pawła Stebbings i Gareth Fordred

 

Istnieje niewiele autentycznych współczesnych mitów, Frankenstein jest jednym z nielicznych. Potwór przeszkadza nam w sposób, który Dracula po prostu przeraża. Potwór Frankensteina jest wyraźnie prototypem bardzo prawdziwego terroru: strachu przed nową, potężniejszą formą życia stworzoną własnymi rękami. Że ten potwór zmienił kształt i teraz może czaić się nie tylko w zwierzęciu, ale także w owadzie i warzywach, tym bardziej niepokojące. Manipulowanie genami, badania nad komórkami macierzystymi i klonowanie są częścią naszego codziennego życia. Potwór jest wśród nas i jeszcze bardziej przerażają go ci, którzy nie uważają go za potwora. Oczywiście nauka rozwija się niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie. Wszelkie badania udaremnione w Ameryce lub Europie będą prowadzone w Korei lub Chinach. Sprawa nie jest też jednoznaczna. Wzbogacony ryż w Indiach (który zapobiegłby masowemu występowaniu ślepoty wśród bardzo biednych). Kiedy ekolodzy Europy sprzymierzają się z chrześcijańską prawicą w Ameryce, rozlegają się dzwonki alarmowe.

Ten dylemat stanowi sedno mitu i naszej gry. Mary Shelley stała na czele, kiedy Frankenstein odrzucił jego własne stworzenie, gdy tylko powstało, i odmówił mu swojej oblubienicy. Filmy w Hollywood zrobiły to samo. Mit Frankensteina nie dotyczy szalonego naukowca ponad moralnością, który wymyka się spod kontroli. Mitem jest raczej o naukowcu, który natychmiast dostrzega swoją głupotę, ale jest ciągle prowadzony przez siły, które uwolnił. Staraliśmy się śledzić i rozwijać ten temat. Nie tylko Wiktor, ale jego narzeczona Elżbieta badają sprzeczności i konflikty, które wymusza na nas postęp naukowy. Czy należy stworzyć sztuczne życie? Czy umarli lub umierający powinni zostać wskrzeszeni? Czy po stworzeniu Potwora zasługuje na pannę młodą? Czy zabijanie jest dozwolone, jeśli ratuje życie? (coś, co dotyczy badań nad embrionami, a także morderstw!).Jednocześnie gra i tematyka nie są sterylne ani akademickie, istnieje wielki dreszczyk emocji w tworzeniu życia i przerabianiu świata. Atom jest podzielony, odszyfrowane DNA, hodowane komórki macierzyste - dżin wyszedł z butelki i ekscytuje magię.

Dlaczego więc tyle komedii? (Przynajmniej do pojawienia się Potwora). Frankenstein to historia ludzkiego szaleństwa i jesteśmy gotowi na satyrę. Szaleństwo leży u podstaw najpoważniejszej komedii. Filmy w Hollywood przyznają to i wesoło przeplatają komedię i melodramat, aby stworzyć niezapomniany horror. May Shelley wykorzystuje melodramat w swojej gotyckiej powieści. Na scenie melodramat jest komiczny. Gotyk unosi się blisko groteski. Kiedy Hamlet spełnia wyniki komedii Gravedigger. Komedia i melodramat pozwalają nam odkrywać mit Frankensteina. Staramy się unikać parodii (zrobiono to zbyt dobrze w MŁODEJ FRANKENSTEINIE Mel Brook). Nasi bohaterowie nigdy nie żartują, a komedia wywodzi się z sytuacji.

Pod względem stylu wizualnego i fizycznego przyjrzeliśmy się ekspresjonistycznym filmom, które stanowiły wzór dla oryginalnych filmów Jamesa Whale'a, a te z kolei zainspirowały się europejską tradycją gotycką, w której pisze Shelly. SZAFA DR CALIGIARI, METROPOLIS, a nawet CITY LIGHTS Charliego Chaplina oferują nam styl pasujący do mitu. To jest ekstremalne, ale potem opowieść jest ekstremalna. Żyjemy w ekstremalnych czasach, nauka oferuje nam zbawienie lub unicestwienie. Czy pomysł pierwszego przeszczepu głowy to żart czy horror? Odpowiedź może być taka, że ​​jest to jedno i drugie. Mamy nadzieję, że nasza opowieść będzie zabawna i chłodna, a przede wszystkim rodzą pytania, na które sami nie mamy łatwej odpowiedzi.
Paul Stebbings

Przewidywana długość:

 Pierwsza część 50 minut
Przerwa 15 minut
Druga część  40 minut

Razem 1:45


Koncert "Toby z Monachium"

Piątek 13.03.2020r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 


Toby z Monachium nie zwalnia tempa!! To już jego trzecia solowa trasa,
która nosi nazwę tak jak jego największy hit „Czerwone róże”. W
2020 wystąpi w nowych lokalizacjach jak również odwiedzi miejsca , w
których miał przyjemność występować. Już ostatnie solowe tournee
TOBY‘ego zachwyciło i pozytywnie zaskoczyło publiczność, prawie
wszystkie koncerty były wysprzedane. Koncety TOBY’ego na żywo to
nowy wymiar koncertów szlagierowych w Polsce. Ze swoim nowym show chce
pójść jeszcze dalej: nowości szlagierowe z najlepszą atmosferą i
świetną zabawą gwarantowane! Podczas trasy na pewno będzie można
usłyszeć wszystkie dotychczasowe przeboje artysty, ale jak to Toby ma
w zwyczaju na pewno zaskoczy wszystkich jakimś nowym utworem bądź
ciekawą aranżacją. Zapraszamy na koncerty, szczegóły na Facebboku
„Toby z Monachium” oraz na stronie www.piosenka-plus.com


Spektakl Teatralny "Wąsik"

Sobota 14 marca 2020r. godz. 17.00 i 20.00

Bilety do nabycia:

Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i marudny bezrobotny kumpel - lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Na dodatek zawodzi maszynka do golenia pozostawiając na twarzy bohatera... WĄSIK! Owy WĄSIK, nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje! Dobrego zakończenia można się oczywiście spodziewać! Ale o co chodzi z tym WĄSIKiem dowiecie się oglądając nasz przezabawny spektakl!
Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują:
- Marta Wierzbicka
- Mirosław Baka / Radosław Pazura
- Jan Jankowski / Jarosław Boberek
- Rafał Cieszyński / Maurycy Popiel
- Michał Koterski
Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio
Reżyseria: Jan JankowskiSpektakl teatralny "Czarnoksiężnik z Krainy OZ"

Niedziela  22 marca 2020r. godz. 12.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

 

    "Czarnoksiężnik z Krainy OZ" to bajka dla dzieci z piękną oprawą plastyczno - muzyczną.

Adaptacja powszechnie znanej baśni o ponadczasowych wartościach: mądrości, miłości, odwadze i tolerancji. Opowiada ona o perypetiach dziewczynki imieniem Dorota, która dziwnym trafem znalazła się bardzo daleko od domu w zaczarowanej krainie pełnej kolorowych kwiatów i bajkowych łakoci. 

Spotyka tam wielu nowych przyjaciół: Stracha na wróble, który zamiast rozumu ma w głowie kapsle, cyberrobota bez serca oraz tchórzliwego lwa. Z magiczną pomocą gospodarza tej krainy Czarnoksiężnika OZ oraz dzięki mądrości,  miłości i odwadze dzieci uczestniczących w spektaklu wspólnymi siłami dają Strachowi rozum, Robotowi prawdziwe ludzkie serce a strachliwemu Lwu iście królewską odwagę.

W scenie finałowej padają jednak słowa, że „wszędzie może być pięknie, jeśli się nie tęskni za bliskimi, ale tak na prawdę, to najpiękniej jest tam gdzie jest nasz dom!"

 Spektakl przygotowany przez Teatr Muza z Łodzi oprawiony jest w piękną scenografię, wzbogacają go bogate efekty sceniczne oraz wspaniała muzyka .

Na scenie zobaczycie Państwo czworo  aktorów scen łódzkich.Spektakl Teatralny "Zamiana"

Sobota 28 marca  2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

„Tak, Panie Dobson. Podróż przebiegła pomyślnie i oto znaleźliśmy się w Pana przepięknym domu. A jak pogoda na Wimbledonie?” Tak zaczyna się zwariowana komedia „Zamiana na wakacje”, którą mamy zaszczyt Państwu zaprezentować.
Spokojne małżeństwo Briana i Susuan Flowers postanawia spędzić wymarzone wakacje w hiszpańskiej Marbelli .Przepiękna willa. Słońce. Morze. Spokój. Przynajmniej taki był plan, dopóki Susan nie otworzyła szafy... A potem wszystko toczy się według znanej i sprawdzonej zasady: coraz szybciej, coraz śmielej i w coraz bardziej zwariowany sposób. Bo kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy zagadka wielkiego młota jest do rozwiązania? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie? I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo oglądając naszą szaloną historię kryminalną. A pomogą Wam w tym przepiękna Connie – dziewczyna gangstera i niesforny Jeremi – brat ułożonej Pani Flowers. Przyjdź i zamień się z nami – na wakacje!

Obsada:
Zuzanna Grabowska / Adrianna Borek
Joanna Opozda / Agnieszka Mrozińska
Paweł Koślik / Wojciech Błach
Patryk Pniewski / Marcel Sabat
Tomasz Oświeciński / Tomasz Dedek
Robert Jarociński / Jakub Wieczorek
Bartosz ObuchowiczKabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: "Tego jeszcze nie grali"

Piątek 3 kwietnia 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? 
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z Internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.Stand-Up Piotr Zola Szulowski w programie 'Granice wytrzymałości'

 Wtorek 14 Kwietnia 2020r. godz.  17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

 Piotr ZOLA Szulowski - stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii. Niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby...smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 - największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii. Jego pierwszy program został wyświetlony już przeszło 2 miliony razy w samym serwisie Youtube.

Spektakl Teatralny Klimakterium I

Piątek 17 kwietnia 2020 godz.19.00   

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

   Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany.

Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić. Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej , inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych.

Sztuka ma pokazywać owe różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny - tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych). Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu.

Aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność. Pokazują, że można być czynną i twórczą kobietą, bawić się i tańczyć do późnego wieku. Nikt, tak jak druga kobieta nie zrozumie cierpień, których doświadcza się w tym czasie. Stąd popularne "babskie" spotkania na których można porozmawiać na "wstydliwe" tematy, o których trudno rozmawiać z mężem czy dziećmi. Myślę, że problemy czasu klimakterium najlepiej charakteryzuje początkowy tekst, który kobiety "rapują" na początku przedstawienia.

Spektakl ma za zadanie pokazać że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

 Koncert Wiedeński

Niedziela 19 kwietnia 2020r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ; tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: 

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia!
To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny
"Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira

Piątek 24 Kwietnia 2020r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

WOKÓŁ SZEKSPIRA

„Hamlet”, „Makbet”, „Otello” – najpiękniejsze fragmenty arcydzieł Szekspira w wybitnej interpretacji aktorskiej Andrzeja Seweryna.

Monodram „Wokół Szekspira” to nie tylko popis kunsztu aktorskiego Andrzeja Seweryna, lecz także okazja, by doświadczyć najwspanialszych dzieł Szekspira. Co więcej – to zaproszenie dla publiczności, by współtworzyła wieczór poświęcony najsłynniejszemu dramatopisarzowi wszech czasów. 

Zaproszenie skierowane jest zarówno do koneserów tekstów szekspirowskich, jak i do tych, którzy jego twórczość znają nieco mniej. I jedni, i drudzy, wspólnie z Andrzejem Sewerynem, mogą się podjąć interpretacji i reinterpretacji znanych dzieł. Do dziś stanowią one wyzwanie dla wrażliwości i inteligencji publiczności. 

Twórczość Szekspira zachwyca aktualnością, szczególnie w zupełnie nowym przekładzie Piotra Kamińskiego. Monodram „Wokół Szekspira” to szansa, by dowiedzieć się, co w Szekspirze najbardziej fascynuje Seweryna – aktora, a co Seweryna – człowieka…

 Przyjmij zaproszenie do niezwykłego świata Szekspira. 

 Występuje: Andrzej SewerynGala Śląskich Gwiazd

Sobota 25 Kwietnia 2020r. godz. 16.00

KINOATEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel:  52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

Szanowni Państwo, 25 kwietnia 2020 r. o godz.16.00 zapraszamy do Adrii na wyjątkowe wydarzenie jakim jest Gala Śląskich Gwiazd. Będzie muzycznie i z humorem . 


Na jednej scenie pojawią się największe gwiazdy śląskiej estrady i kabaretu.

Wystąpią: Brygida i Robert Łukowski, Beata Mańkowska, Jacek Silski, Adi oraz prowadzący Andrzej Miś.

Gala Śląskich Gwiazd

Niedziela 26 Kwietnia 2020r. godz. 16.00

KINOATEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel:  52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

Szanowni Państwo, 26 kwietnia 2020 r. o godz.16.00 zapraszamy do Adrii na wyjątkowe wydarzenie jakim jest Gala Śląskich Gwiazd. Będzie muzycznie i z humorem . 


Na jednej scenie pojawią się największe gwiazdy śląskiej estrady i kabaretu.
Wystąpią: Brygida i Robert Łukowski, Beata Mańkowska, Jacek Silski, Adi oraz prowadzący Andrzej Miś.

 Spektakl dla dzieci " Czerwony Kapturek"

 Niedziela 17 maja 2020r. godz. 13.00

KINOTEATR ADRIA 

Bilety do nabycia:

 

Wszyscy znają bajkę o "Czerwonym Kapturku", lecz czy wszyscy chcą i lubią ją opowiadać? A gdyby tak jeszcze dać szansę, aby samo bohaterowie opowiedzieli o swoim losie? Jaki mają stosunek do zdarzeń toczących się w opowieści. Tak czy inaczej - ubarwiona dodatkowymi perypetiami - opowieść o Czerwonym Kapturku zostaje opowiedziana do końca. Raz jeszcze okazuje się, że nie wszystko, co z pozoru łatwe i proste - takim pozostaje, gdy zakłócony zostanie tradycyjny bieg zdarzeń. Przedstawienie grane jest w dwóch planach: aktorskim i lalkowym. Pełne jest zabawnych sytuacji, gagów i skeczy.

Obsada:
Agnieszka Niezgoda
Jacek Pysiak
Mariusz Wójtowicz


Spektakl familijny, trwa 1:10 godz.Kabaret Smile - nowy program "Tu i teraz"

Sobota 23 maja 2020r. godz. 17.00 i 20.00

KINOATEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel :  52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

Kabaret Smile właśnie tworzy swój kolejny program, który będzie miał premierę 16.10.2019 r. w Lublinie. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny, a kto raz obejrzał występ Kabaretu Smile nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania. Już wkrótce dowiecie się szczegółów. Bądźcie czujni!Kabaret " MOHEROWE BERETY "

Sobota 7 Listopada 2020r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: wkrótce

Zapraszamy na przedstawienie w wykonaniu żeńskiego kabaretu.                                         „Moherowe berety ”

W składzie :

  • Elżbieta Okupska
  • Małgorzata Gadecka 
  • Grażyna Zielińska

znane ze spektakli " Klimakterium i już " oraz " Klimakterium 2 menopauzy szał" 

  • Marta Tadla 
  •  Beata Chren 
  •  Ewelina Stepaneczko 
  •  Ewa Gryśko

aktorki Chorzowskiego Teatru Rozrywki.
   

Świetna zabawa przez 110 min.

 Koncert Śląskich Gwiazd - Szlagierowo i z Humorem

14 Listopada 2020r. godz. 18.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

Z ogromną dawką Szlagierowej Muzyki na deskach Kinoteatru Adria w Bydgoszczy, pojawią się Wykonawcy znani z wielu stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpią dla Was: Grupa B.A.R, Duet Karo, Mateusz Troll i Przyjaciele, Metrum Reni & Marco oraz Paweł Siluk Steiner a całość Szlagierowo i z Humorem poprowadzi - Andrzej Miś.
Spektakl "Telewizja Kłamie"

Sobota 21 listopada 2020r. godz. 18.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: wkrótce

 

Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. 

·         Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,

·         Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,

·         Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,

·         Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop...i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!!Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Sobota 28 listopada 2020r. godz.20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:    

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele. Ponieważ artyści wyznają zasadę, że "ćwiartka to mało", program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi!Spektakl teatralny " Klimakterium II"

Sobota  5 grudnia  2020r.  godz. 17.00

Rezerwacje biletów tel:  52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

 

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.

I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

 

W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:

Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska/ Dorota Nowakowska

Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Elżbieta Panas

Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/  Ludmiła Warzecha/ Katarzyna Kozak

Angela: Małgorzata Gadecka/ Raneta Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska

Choreografia: Jakub Lewandowski

Kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki

Scenografia kostiumy: Andrzej Lewczuk

Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka

Produkcja: Tomasz Heller, Agencja Artystyczna "Klimaty"

 Stand-Up
Mateusz Socha "Masochista"
18 lutego 2020r.
godz. 18.00 i 21.00
(Wtorek)
Koncert
Teresa Werner I Goran Karan
21 luty 2020r.
godz. 18.00
(Piątek)
Spektakl Teatralny
"Pomoc Domowa"
22 luty 2020r.
godz. 16.00 i 19.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Rubinowe Gody"
23 lutego 2020r.
godz.17.00 i 20.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny
"Weekend z R."
1 marca 2020r.
godz. 17.00
(Niedziela)
Teatr Piasku
"Mały Książę"
3 marca 2020r.
godz. 16.30 i 18.30
(Wtorek)
Spektakl Teatralny
"Wiesz, że wiem"
6 marca 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Piątek)
THE WALL Show - Polska droga do wolności
7 marca 2020r.
godz. 20.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
" Alibi od zaraz"
8 marca 2020r.
godz. 16.00 i 19.00
(Niedziela)
SPEKTAKL DLA SZKÓŁ
"FRANKENSTEIN"
10 marca 2020r.
godz.9.15 i 12.00
(Wtorek)
Koncert
"Toby z Monachium"
13 marca 2020r.
godz. 19.00
(Piątek)
Spektakl Teatralny
"Wąsik"
14 marca 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Sobota)
Spektakl teatralny "Czarnoksiężnik z Krainy OZ"
22 marca 2020r.
godz. 12.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny
"Zamiana"
28 marca 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Sobota)
Kabaret Moralnego Niepokoju nowy program:
"Tego jeszcze nie grali"
3 kwietnia 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Piątek)
Stand-Up
Piotr Zola Szulowski
w programie
'Granice wytrzymałości'
14 Kwietnia 2020r.
godz.17.00 i 20.00
(Wtorek)
Spektakl Teatralny
"Klimakterium I"
17 kwietnia 2020r.
godz. 19.00
(Piątek)
Koncert Wiedeński
19 kwietnia 2020r.
godz. 17.00
(Niedziela)
Andrzej Seweryn
"Wokół Szekspira"
24 kwietnia 2020r.
godz. 19.00
(Piątek)
Gala Śląskich Gwiazd
25 Kwietnia 2020r.
godz. 16.00
(Sobota)
Gala Śląskich Gwiazd
26 Kwietnia 2020r.
godz. 16.00
(Niedziela)
Spektakl dla dzieci
"Czerwony Kapturek"
17 maja 2020r.
godz. 13.00
(Niedziela)
Kabaret Smile
Nowy program
"Tu i teraz"
23 maja 2020r.
godz. 17.00 i 20.00
(Sobota)
Kabaret
"MOHEROWE BERETY"
7 listopada 2020r.
godz. 17.00
(Sobota)
Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem
14 listopada 2020r.
godz. 18.00
(Sobota)


Spektakl
"Telewizja Kłamie"
21 listopada 2020r.
godz. 18.00
(Sobota)
Kabaret pod Wyrwigroszem Jubileuszowy
Program 25-lecie
28 listopada 2020r.
godz. 20.00
(Sobota)
Spektakl teatralny
"Klimakterium II"
5 grudnia 2020r.
godz. 17.00
(Sobota)
 
projektowanie stron www, sklepy internetowe