Teatr Baniek Mydlanych „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”

Sobota  3  marca 2018r. godz. 16.00

KINOTEATR  ADRIA

Bilety są do nabycia: 

- www.kupbilecik.pl

-www.eventim.pl

-www.biletyna.pl


Teatr Baniek Mydlanych
zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci
„Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”,

w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów,  które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

                Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej!

To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ!

UWAGA:

  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
  • Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek),
    widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!


Spektakl Teatralny "Pikantni"

Wtorek 6 marca  2018r. godz. 17.30 i 20.15

KINOTEATR ADRIA

Informacje o biletach:

Bilety są do nabycia:

      „Pikantni” - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

 Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością. 

Obsada

Doris – Barbara Kurdej-Szatan

Bea – Anna Mucha

Christoph – Mikołaj Roznerski

Alex – Michał Ziembicki

 

 


NOWA SCENA w Bydgoszczy Koncert " Kobieco"

Czwartek   8 marca  2018r. godz. 19.00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660: 

Bilety są do nabycia:

- www.kupbilecik.pl

-  Kasa Adrii pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

Cena biletu: 35-40 zł 

Koncert poświęcony legendarnym wokalistkom światowych scen.

Wystąpią: Agnieszka Twardowska, Anna Grzelak, Agata Walczak, Judyta Wenda

Akompaniament: Adam Lemańczyk


Spektakl Teatralny ; " Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! PREMIERA"

Piątek  9 marca  2018r.  godz. 18.00 i 20.30

Bilety do nabycia: 

Kasa Adrii pok.3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

-https://eticket24.pl/andropauza-3-czyli-jak-zyc-i-nie-zwariowac-premiera-bydgoszcz-09-marca-piatek-18-00-e151.html

Lub pod numerem telefonu: 503108824

Cena biletu: 100 zł

Andropauza 3 -czyli jak żyć i nie zwariować! PREMIERA

Jest to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza– męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium „ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „ .

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota , brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Mirnota  reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!

Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce ,które kocha i wiecznie  się śmieje!


Sztukę ”Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować "  napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego.

Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.

Obsada wymiennie : 

Hrabia – M. Damięcki , T. Ross, J. Fedorowicz
Sławek – D. Gnatowski , A .Zaborski, S. Maciejewski
Behemot – J. Kawalec, M. Milowicz, P. Dąbrowski
Miernota  – P. Pregowski, A. Dziurman, M. Pietrzak
Rola żeńska –  A. Załęcka, K. Mikiewicz , M.Damięcka, A.Dąbrowska

 


Spektakl "Kłamstwo" w reżyserii Wojciecha Malajkata

Niedziela 11 marca 2018r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia:

-  Kasa Adrii pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

-www.kupbilecik.pl

Cena biletu: 100 zł

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"!

Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie "Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody'ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział : "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy  potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy".

Francuski dramaturg Florian Zeller spróbował kłamstwo zweryfikować w warunkach scenicznych. Udało mu się to na tyle, że w całej Europie widzowie podczas przedstawień spadają z krzeseł z rozbawienia, za chwilę wracają na miejsca dyskretnie zerkając wokół i szukając wsparcia i zrozumienia u innych kobiet i mężczyzn. Niech to uświadomi siłę rażenia tego tekstu. Reżyser przedstawienia, Wojciech Malajkat, zdradza: "Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem".

Producent spektaklu, Piotr Szwedes, zastrzega jednak: "Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie! Warto, ponieważ, jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz".


ABELARD GIZA - "NUMER 3"

Czwartek 15 marca 2018r. godz.  18.00 i 20.30

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

-www.kupbilecik.pl

-www.biletyna.pl

Cena biletu: 60 zł

 

Siema! Jeśli chcecie się dowiedzieć m.in. czym najlepiej zagęszczać mleko, jak wejść w życiu na odpowiednią częstotliwość i co jest niezatapialne - zapraszam na swój najnowszy program pt. "Numer 3"!


ABELARD GIZA - "NUMER 3"

Piątek 16 marca 2018r. godz. 18.00 i 20.30

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

-www.kupbilecik.pl

-www.biletyna.pl

Cena biletu: 60 zł

 

Siema! Jeśli chcecie się dowiedzieć m.in. czym najlepiej zagęszczać mleko, jak wejść w życiu na odpowiednią częstotliwość i co jest niezatapialne - zapraszam na swój najnowszy program pt. "Numer 3"!


Koncert Teresy Werner i Graziano

Sobota  17 marca  2018r. godz. 17.00

 Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia:

  •  Kasa Adrii pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00
  • Sklepy Muzyczne Riff  Ul. Śniadeckich 2  Tel:52 322 15 28

Cena biletu: 90 zł 

Wyjątkowy i niepowtarzalny koncert Teresy Werner oraz zagranicznego piosenkarza, Graziano z okazji Dnia Kobiet! To wydarzenie muzyczne będzie wspaniałą okazją do wspólnej zabawy przy takich przebojach polskiej artystki jak "Miłość jest piękna", "Kocham swoje morze", "Dałabym Ci dała", jak również międzynarodowych hitach włoskiego gościa: "Mama Leone" czy też "Rot sind die Rosen". Wyłącznie tego dnia będziecie mogli usłyszeć Teresę Werner i Graziano w wyjątkowym duecie muzycznym, który na długo pozostanie w Waszej pamięci. Serdecznie zapraszamy Panie oraz wszystkich fanów dobrej zabawy! 


MY SISTER SYRIA- spektakl dla szkół w języku angielskim

Poniedziałek 26 marca 2018r.godz. 9.30 i 12.30

Rezerwacje : 52 371 27 39; 606-200-660

e-mail: impres.art@op.pl

 

TNT Theatre Britain presents:

 

MY SISTER SYRIA

 

A dramatic exploration of the current refugee crisis in Europe and its roots in the Middle East, a thriller and partly a drama documentary. The production aims to asks questions rather than give answers, to appeal to a wide audience as well as inform. The production will use English and Arabic.


The play follows Rachel, a professional human rights activist based in London.


Her friend and contact, Razan (an actual Syrian lawyer), is abducted by Islamists in Syria during a skype call to London. A Secret Service officer approaches Rachel and asks her to got to Syria to bring out a woman general who might unify the ineffective Syrian opposition groups in Paris who the West support.
The woman general (based on a real figure) distrusts the CIA and MI6 but trusts Razan’s friend, Rachel. Rachel reluctantly agrees to go when offered a deal that might also save  Razan.


The play then shifts to the Middle East.
Rachel goes into Syria from Turkey and begins a journey into a “heart of darkness” that recalls Conrad’s famous novel and the film Apocalypse Now.

She experiences not just the horror of civil and religious war but also the courage and even laughter of ordinary Syrians who stand up to extremism and dictatorship. Use is made of contemporary Syrian and Middle East music such as political rap and Sufi/dance beats. Different types of Islam are presented and the modernity and complexity of Syria are there for all to experience. But the journey becomes darker as Rachel moves eastwards in the company of her Arab “minder” Safid, a key sympathetic figure in the play.

Moving towards Isis controlled areas Rachel at last reaches the general but finds the wounded female general has no wish to escape to Europe but only to confront the forces of extremism with her own version of Sufi universal values. The general has almost tricked Rachel because she wants her to take out her teenage son (Hassan). Rachel agrees as the Isis forces close in and the general and Safid seem doomed.

The final section of the play sees Rachel and the son escape from Syria. But the CIA and MI6 have no interest in Hassan, and abandon Rachel. She tricks and bluffs her way to safety but the son now has to endure the refugee route to Germany. Rachel does all she can to help him on his this hard road.
The play uses music and imagery to convey the harsh journey on fragile rafts, on crowded beaches, with corrupt people traffickers, hostile tourists and a sealed truck journey to Munich.


The final scene is ambiguous. Rachel meets Hassan in Munich, Hassan speaks through a local iman to Rachel. He thanks her but shocked by the Europe he finds himself he rejects its values and integration and seeks to withdraw into a closed world where he feels at one with his own faith and culture. This culture is not that of his mother or Razan, the production makes this clear, but the ending opens up questions rather than provides answers about a core issue in modern Europe.

Most performances are followed by discussions with the audience who may suggest alternative endings.

 Bilety w cenie : 30 zł 

 

Serdecznie Zapraszamy

 


Spektakl dla dzieci "Baśń o Złotej Rybce"- Premiera

8  kwietnia 2018 o godz. 16:00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660: 

Bilety są do nabycia:

- www.kupbilecik.pl

-www.biletyna.pl

Cena biletu: 30 zł

"Baśń o Złotej Rybce"- Premiera

W baśni cofamy się do czasów dawnych, choć bliżej nieokreślonych i bajkowych, gdzie tajemna moc natury objawia się wszystkim, którzy tego pragną i którzy w nią wierzą. Dobroduszny, kochający świat i ludzi Rybak wyrusza nad jezioro. Tam zarzuca sieci do wody. Kocha przyrodę i uwielbia baśnie…Śląska Karuzela TVS z Humorem

Sobota 14 kwietnia  2018r. godz. 16.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:           

-www.kupbilecik.pl

Śląska Karuzela TVS z Humorem to wydarzenie skierowane do wszystkich fanów dobrego humoru i muzyki. Kabaret połączony z występami znanych artystów zapewnia przyzwoitą zabawę i mnóstwo śmiechu, a jak wiadomo śmiech to zdrowie!

Na muzycznej karuzeli zakręcą się dla Państwa:

Mariusz Kalaga - piosenkarz obdarzony wspaniałym głosem stąd często nazywany "Roy'em Orbisonem znad Wisły".  Znany z takich przebojów jak: "Jedna z gwiazd", "Teraz jesteś tylko moja", "Co tu jest grane?", a także "Róża czerwona". 

Balkan Express - zespół, który w swoim repertuarze ma mnóstwo ciekawych kompozycji o orientalnym brzmieniu, które zaspokoją nawet najbardziej posępnych widzów. 

Kapela Tyrolska Stefana - zabierze Was w podróż po świecie tyrolskiej piosenki. Na pewno nie zabraknie jodłowania!

Całość okraszona będzie humorem, który zapewni kabaret prosto ze Śląska - Masztalscy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.


KACPER RUCIŃSKI - PROGRAM "BÓG JEST MIĘSOŻERNY"

19  kwietnia 2018 o godz. 19:00

 KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia:

- www.kupbilecik.pl

-www.biletyna.pl

Cena biletu: 65 zł

Kacper Ruciński pojawi się na scenie wraz ze swoim najnowszym programem pod tytułem "Bóg jest mięsożerny". To po prostu trzeba zobaczyć.

 

 


KABARET SMILE - NOWY PROGRAM: TO SIĘ NADAJE DO KABARETU

Wtorek 24 kwiecień 2018r.godz. 17.30 i 20.15

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile!

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".

 

 


II Zawody Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz

 Sobota  15 września   2018r. 10.00-16.00

Z  okazji piątych urodzin naszego studia organizujemy II Zawody Pinup Pole Dance Studio w Bydgoszczy, odbędą się dnia 15 września 2018 w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy.
Zapraszamy wszystkich trenujących pole dance w Polsce.
Spektakl Teatralny "Być jak Elizabeth Taylor"

Piątek 12 październik 2018r. godz. 17.00 i 20.00

Bilety do nabycia: 

-www.biletyna.pl

Cena biletu : 90 i 110 zł

Czy sława, oskary, pieniądze mogą dać szczęście?

Spektakl "Być jak Elizabeth Taylor" to próba analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością i lękiem przed odrzuceniem. Przywołanie postaci dwójki niezwykłych aktorów - Elizabeth Taylor i Richarda Burtona, pary która na stałe weszła do kanonu światowej klasyki filmowej, to możliwość przyjrzenia się życiu sławnych ludzi, którzy do dzisiaj budzą podziw i  fascynują rzesze wielbicieli na całym świecie.

Nowy Jork. Rok 1976. Akcja spektaklu rozpoczyna się w słynnym hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog i terapeuta Tony Slawers. Późną nocą odwiedza go niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Chwilę po niej zjawia się jej mąż, Richard Burton.

To jeden z najdramatyczniejszych wieczorów najsłynniejszej pary w dziejach Hollywood. Po swoim drugim, spektaklularnym małżeństwie postanawiają się ponownie rozstać...

Obsada: Martyna Kliszewska, Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Sambor Czarnota.

 


"Chory na Sukces:- spektakl kabaretowy"

Sobota 27 październik 2018r. godz. 17.00

Bilety do nabycia: 

-www.eticket24.pl

Lub pod numerem telefonu: 503108824

Cena biletu: 89 zł 

Chory na Sukces - spektakl kabaretowy

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich – jak twierdzą niektórzy – narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) 
i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom 
i próbom ośmieszenia ich – jak twierdzą niektórzy – narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, 
co się o Nich niesłusznie mówi. 

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. 

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą  na powszechną wokół tandetę i bufonadę,  które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!


Spektakl Teatralny Le Dieu du carnage / Bóg Mordu

8  grudnia 2018 o godz. 17:00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660: 

Bilety są do nabycia:

- www.kupbilecik.pl

Cena biletu: 70 zł

Le Dieu du carnage / Bóg Mordu  to niezwykle „aktorsko” napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych „wychowanych” osób rozmawia w „kulturalny” sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt. Tytułowy „Bóg mordu/Le Dieu du carnage” uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.
Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi „Rzeź” Romana Polańskiego. Do współpracy przy warszawskiej realizacji spektaklu zaprosiliśmy gwiazdorską obsadę Katarzynę Maciąg i Lesława Żurka, orazKatarzynę Misiewicz i Marcina Chochlewa / Piotra Ligienzę.

autor: Yasmina Reza
przekład: Barbara Grzegorzewska
reżyseria: Johnny WittyTeatr Baniek Mydlanych „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”
3 marca 2018r.
godz. 16.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Pikantni"
6 marca 2018r.
godz. 17.30 i 20.15
(WTOREK)
NOWA SCENA
w
Bydgoszczy
Koncert
"Kobieco"
8 marca 2018r.
godz. 19.00
(Czwartek)
Spektakl Teatralny
" Andropauza 3- czyli jak żyć i nie zwariować!
PREMIERA"
9 marca 2018r.
godz. 18.00i 20.30
(Piątek)
Spektakl
"Kłamstwo"
w reżyserii
Wojciecha Malajkata
11 marca 2018r.
godz. 19.00
(Niedziela)
ABELARD GIZA - "NUMER 3"
15 marca 2018r.
godz.18.00 i 20.30
(Czwartek)
ABELARD GIZA - "NUMER 3"
16 marca 2018r.
godz. 18.00 i 20.30
(Piątek)
Koncert
Teresy Werner i Graziano
17 marca 2018r.
godz. 17.00
(Sobota)
Spektakl dla szkół
w języku angielskim
"MY SISTER SYRIA"
26 marca 2018r
godz.9.30 i 12.30
(Poniedziałek)
Spektakl dla dzieci
"Baśń o Złotej Rybce"
Premiera
8 kwietnia 2018r.
godz. 16.00
Śląska Karuzela TVS z Humorem
14 kwietnia 2018r
godz. 16.00
(Sobota)
KACPER RUCIŃSKI
PROGRAM
"BÓG JEST MIĘSOŻERNY"
19 Kwietnia 2018r.
godz. 19.00
KABARET SMILE
NOWY PROGRAM:
TO SIĘ NADAJE DO KABARETU
24 KWIETNIA 2018R.
GODZ. 17.30 I 20.15
(Wtorek)
II Zawody Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz
15 września 2018r.
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Być jak Elizabeth Taylor"
12 październik 2018r.
godz. 17.00 i 20.00
"Chory na Sukces:
Spektakl kabaretowy"
27 październik 2018r.
godz.17.00
(Soota)
Spektakl Teatralny
Le Dieu du carnage / Bóg Mordu
8 grudnia 2018r.
godz.17.00
(Sobota)
 
projektowanie stron www, sklepy internetowe