Rafał Pacześ "Zoba Co Jes"

Poniedziałek 27 maja 2019r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-38329-rafal.paczes.bydgoszcz.html

"Zoba Co Jes" to najnowszy solowy program Rafała Paczesia. Co najmniej 90 minutowy monolog, którego zwiastun mogliście zobaczyć przy okazji wydarzeń Stand-Up Show 2019 rozbawi Was do łez. O podróżach, związkach, remontach i trudach odnalezienia się wśród normalnych ludzi, Rafał opowie w swoim oryginalnym stylu. Czy Wasze przepony wytrzymają to awaryjne lądowanie ?Rafał Pacześ "Zoba Co Jes"

Wtorek  28 maja   2019r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-38330-rafal.paczes.bydgoszcz.html

"Zoba Co Jes" to najnowszy solowy program Rafała Paczesia. Co najmniej 90 minutowy monolog, którego zwiastun mogliście zobaczyć przy okazji wydarzeń Stand-Up Show 2019 rozbawi Was do łez. O podróżach, związkach, remontach i trudach odnalezienia się wśród normalnych ludzi, Rafał opowie w swoim oryginalnym stylu. Czy Wasze przepony wytrzymają to awaryjne lądowanie ?Kabaret Skeczów Męczących

Piątek   31 maj 2019r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:    

-Biuro Impresariatu ul. Piotra Skargi 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00

-     http://adria-art.pl/bilety/?event_id=94319  

- http://adria-art.pl/bilety/?event_id=94320

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. 

Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.

KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.Spektakl "QUO VADIS MAGICZNY PRODIŻU" ?

Niedziela  2 czerwca  2019r.. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

-Sekretariat Adrii   pok. nr 3 (parter) pon- piątku  od 09.00-17.00

https://sklep.ebilet.pl/80501843339247620

Spektakl „QUO VADIS Magiczny Prodiżu?” to dwunasta część projektu „Noce Waniliowych Myszy”, które zawierają elementy kabaretu i musicalu. Spektakl komentuje codzienną rzeczywistość, nawiązuje do wielu znanych postaci świata polityki (m.in. Lech Wałęsa i Wojciech Jaruzelski) oraz muzyki. Nowy odcinek, którego premiera odbędzie się w Bydgoszczy, przeniesie nas i współczesnych mężów stanu do PRL-u, gdzie bryluje Maryla Narodowicz, grozi Czerwony Generał i wraca duch szalonych lat osiemdziesiątych łudząco podobny do… Andrzeja Zauchy. Nie zabraknie także czołowych postaci polskiej sceny politycznejz prezydentem i prezesem na czele, które rozbawią widzów do rozpuku.

Fundacja „Serca bicie" serdecznie zaprasza do Kinoteatru Adria!


Reżyseria : Ana Nowicka

Muzyka : Renata Przemyk

Obsada : Monika Kufel, Ana Nowicka, Krzysztof Bochenek, Szymon Grzybek, Bartłomiej Kwiatkowski, Sebastian Oberc, Paweł Plewa, Paweł Wolsztyński

 Studio Accantus

Wtorek  4 czerwca 2019r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:    

- www.accantus.info/bilety

Trasa trasą, ale czy jest tu ktoś, kto tęsknił za kameralną atmosferą naszych recitali?  zupełnie inny klimat, i cały wieczór prowadzony przez jednego z naszych wykonawców - w tym wypadku Adriana Wiśniewskiego - w towarzystwie accantusowej pianistki Kasi Mazurkiewicz  powracamy już w czerwcu z tą formułą i zawitamy do Bydgoszczy,  Kto widział ten koncert, już wie, że przerasta oczekiwania . Adrian pokazuje naprawdę różne oblicza, a jego sposób prowadzenia koncertu powoduje, że wciągamy widzów do przeżycia znanych piosenek z naszego kanału na YouTubie w zupełnie inny sposób. Na koncercie nie zabraknie też gości specjalnych... Ale jak to w Accantusie, aż do koncertu pozostanie to niespodzianką! 

Zapraszamy serdecznie Szlagierowo i z humorem

Piątek  21 czerwca 2019r. godz. 18.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety są do nabycia:

Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00 

-http://www.kupbilecik.pl/impreza-36891-koncert.slaskich.gwiazd..szlagierowo.i.z.humorem.bydgoszcz.html


Koncert  Szlagierowo i z Humorem  w dn.21.06.2019, godz.18:00  zawita do Bydgoszczy, Z ogromną dawką Szlagierowej Muzyki  pojawią się na deskach Kinoteatru Adria. Wykonawcy znani z wielu Stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpi dla Was: Bałkan Express, Metrum Reni & Marco, Claudia i Kasia Chwołka, Teresa Walerjańska oraz Bogdan Szymańczak, który od niedawna  swoimi piosenkami  rozgrzewa serca swoich fanów. Całość poprowadzi  Szlagierowo i z Humorem Andrzej Miś - Znany Prezenter Radiowy. Bawcie się razem z nami -  SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Kabaret Moralnego Niepokoju - - NOWY PROGRAM: TEGO JESZCZE NIE GRALI

Niedziela  15 Września 2019r. godz. 16.00 i 19.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

- Biuro Impresariatu ul. Piotra Skargi 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00

- Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

- http://adria-art.pl/bilety/?event_id=103715

- http://adria-art.pl/bilety/?event_id=103716

http://www.kupbilecik.pl/impreza-36618-kabaret.moralnego.niepokoju.bydgoszcz.html

http://www.kupbilecik.pl/impreza-36619-kabaret.moralnego.niepokoju.bydgoszcz.html

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? 
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z Internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.KABARET SMILE - NOWY PROGRAM: TO SIĘ NADAJE DO KABARETU

Niedziela 29 wrzesień 2019r. godz. 16.00 i 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:

"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile!

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".

 

 


Koncert João de Sousa

Sobota 5 październik 2019r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

 Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39

Bilety do nabycia:

-  Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00     


 João de Sousa to znany i ceniony portugalski wokalista, gitarzysta oraz kompozytor mieszkający w Polsce. Przełomem w karierze João był moment, gdy Andrzej Smolik, zaprosił go do wykonania dwóch utworów na płycie, która wkrótce uzyskała status platynowej. João współpracował także z zespołem Mikromusic i argentyńskim bandoneonistą Arielem Ramirezem. W 2012 roku, przy wsparciu Camoes Institut oraz Ambasady Portugalii w Polsce, João wydał swój drugi album João de Sousa & Fado Polaco. Koncepcja płyty opierała się na nowoczesnym, świeżym spojrzeniu na muzykę fado oraz współczesną portugalską muzykę folkową. Nie bez znaczenia miała dla wokalisty współpraca z polskimi artystami, którzy wnieśli do utworów pierwiastek słowiański. Po sukcesie projektu, setkach koncertów w Polsce, Niemczech i Portugalii, przyszedł czas na nowy album - Luta, którego premiera odbyła się w kwietniu 2016 roku. João debiutuje tu w roli producenta. W jedenastu autorskich utworach śpiewanych po portugalsku, hiszpańsku, angielsku i polsku (autorstwa Filipa Zawady) łączy elementy rodzimego fado z jazzem, a nawet reggae i hip-hopem. Aksamitny, ciepły głos muzyka zdobył już serca rzeszy fanów. W swoim repertuarze João ma również niebanalne interpretacje klasyki fado, polskiej piosenki oraz takich przebojów, jak Porque te vas czy Chorando Se Foi (Lambada), także w aranżacjach na orkiestrę kameralną. Piosenki João znalazły się na radiowej płycie RAM Cafe vol. 7 oraz w albumie Siesta vol. 11 Marcina Kydryńskiego. W trakcie koncertu w Adrii, kwartet wykona swoje najbardziej znane utwory w akustycznej aranżacji.20 lat po Metrze

Niedziela  6 październik  2019r. godz. 19.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia: 

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-38494-20.lat.po.metrze.bydgoszcz.html

20 lat po Metrze to nowy, polski musical. Sam tytuł sugeruje trochę nawiązanie do kultowej produkcji sprzed lat. Jednak jest to zupełnie nowa historia osadzona w dzisiejszych realiach. Wielowątkowa fabuła nie pozwala widzowi się nudzić. Przeplatające się wzajemnie intryga z miłością i współczesny show biznes z całkiem wydawało by się przyziemnymi sprawami jak przyjaźń, czy problemy dnia codziennego, sprawiają, że emocje wśród widowni wahają się od złości, przez wybuchy śmiechu, po łzy.

 

Świetne kreacje aktorskie wokalistów młodego pokolenia jak Zuzanna Kalicka, Mariusz Kamiński czy Krzysztof Zięcina wiernie oddają zamysł reżysera. Całość tej nietuzinkowej produkcji dopełnia świetna muzyka, która jest mieszanką typowych melodyjnych piosenek musicalowych ale również nowych, współczesnych brzmień elektronicznych. "20 lat po Metrze" to musical, który wywołuje niepohamowany śmiech ale także skłania do głębokiej refleksji. Jest zagadkowy, wręcz tajemniczy i trzyma widza w napięciu aż do ostatniej minuty. Według wielu krytyków jest to najlepsza premiera muzyczna tego roku na polskiej scenie artystycznej. To trzeba zobaczyć!!!

https://www.facebook.com/impresariatonline/videos/629706797502981/Kabaret PARANIENORMALNI - Z HUMOREM TRZEBA ŻYĆ

Czwartek  10 Październik 2019r. godz. 18.00 i 20.30

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:

-Biuro Impresariatu ul. Piotra Skargi 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00

- Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

- http://adria-art.pl/bilety/?event_id=103227

- http://adria-art.pl/bilety/?event_id=103228

-http://www.kupbilecik.pl/impreza-36584-kabaret.paranienormalni.bydgoszcz.html

-http://www.kupbilecik.pl/impreza-36585-kabaret.paranienormalni.bydgoszcz.html

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie?

Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru.

Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich , kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu.

A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu :) Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie , ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa , która prostuje wszystko :)

 Spektakl Teatralny "Przygoda z ogrodnikiem"

Piątek 11  październik  2019r. godz.17.30 i  20.30

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:           

-Biuro Impresariatu ul. Piotra Skargi 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00

- Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

-http://adria-art.pl/bilety/?event_id=103768

-http://adria-art.pl/bilety/?event_id=103769

-http://www.kupbilecik.pl/impreza-36646-przygoda.z.ogrodnikiem.bydgoszcz.html

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-36647-przygoda.z.ogrodnikiem.bydgoszcz.html

Cena biletu: 95 i 110  zł 

"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: "Między Łóżkami", "Ostra Jazda", "Old Love", czy "Randka w Ciemno na dwie pary".

Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym tytułowy ogrodnik Państwa Dzikich? - dowiecie się na spektaklu!

"Przygoda z ogrodnikiem" to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Anna Korcz/Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, oraz Michał Sitarski!

Scenariusz: Norm Foster (Kanada)
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witold StefaniakSpektakl Teatralny " Szalone nożyczki"

Niedziela  13 Październik 2019r. godz. 16.00 i 19.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: 

- Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

-    http://www.kupbilecik.pl/impreza-35505-szalone.nozyczki.bydgoszcz.html

-    http://www.kupbilecik.pl/impreza-35547-szalone.nozyczki.bydgoszcz.html

https://biletyna.pl/event/view/id/102747

https://biletyna.pl/event/view/id/102749

Nożycowe szaleństwo" ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, to komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa. "Szalone nożyczki" to wyjątkowe teatralne doświadczenie! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu- właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie ,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! -wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw widzów całego świata!

Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

CZAS TRWANIA (z przerwą): ok. 2 godz. 30 min.

Obsada:

Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek

Urszula Dębska / Joanna Kupińska

Leszek Stanek

Dominika Gwit

Alan Andersz

Maciej Wilewski / Michał Piróg


Kabaret OT.TO - 30 lecie

Sobota  19 październik  2019r. godz. 16.00

 Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

- https://eticket24.pl/pl/kabaret-ot-to-e182.html

Cena biletu: 89-99 zł 

KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URODZINY !!! Przez 30 lat istnienia Kabaret wystąpił na żywo dla ponad 2.7 mln widzów, nagrał 11 płyt,  (w tym trzy złote), które rozeszły się w nakładzie ponad 1 mln. Ostatnie wydawnictwo to wydany w 2009 r. album DVD pt. „Od Akordeonu do Zasmażki”, który jest humorystycznym podsumowaniem dokonań artystycznych zespołu.

Kabaret OT.TO był gwiazdą wakacyjnych tras koncertowych Lata z Radiem, Radia RMF FM  i Radia ZET. Zespół w swoim artystycznym CV ma m. in. kilkanaście autorskich programów  w TVP2, ( 2016 ,,Żarty i Bardy” ) POLSACIE, satyryczny cykl „Ottoteka” w RMF FM, flirt  z TVN-owskim „Szkłem Kontaktowym”. Od 2011 przez długi czas komentował rzeczywistość  w cotygodniowych felietonach w radio VOX w cyklu zatytułowanym „i OT.TO chodzi”.  16.02.2015  w Teatrze Kwadrat w Warszawie odbyła się premiera najnowszego programu  pt. “Seks, drags i alzhajmer”.

Kabaret wystąpił dla Polaków na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Wszystkie te dokonania to nic z w porównaniu z najnowszym programem - pełnym świeżych pomysłów, zaskakujących skeczy, abstrakcyjnych parodii i tego, z czego od lat są znani – nowego Mini koncertu Życzeń i  przebojowych piosenek.

Kto raz widział Kabaret OT.TO na żywo, wie, że taki rodzaj kontaktu jest zdecydowanie bogatszy i bardziej satysfakcjonujący niż relacja telewizyjna, która nie jest w stanie oddać temperatury i atmosfery występu. Co najciekawsze jest to pierwszy i chyba jedyny w Polsce interaktywny program estradowy – publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń na scenie - jaki? To już trzeba sprawdzić osobiście.
Kabaret od początku nowego wieku funkcjonuje jako tercet, w składzie : Andrzej Piekarczyk,
Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski.


 Spektakl Teatralny KLIMAKTERIUM I

Niedziela 20 październik 2019 godz.16.00   

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia: 

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-35289-klimakterium.i.juz.bydgoszcz.html

   Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany.

Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić. Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej , inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych.

Sztuka ma pokazywać owe różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny - tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych). Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu.

Aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność. Pokazują, że można być czynną i twórczą kobietą, bawić się i tańczyć do późnego wieku. Nikt, tak jak druga kobieta nie zrozumie cierpień, których doświadcza się w tym czasie. Stąd popularne "babskie" spotkania na których można porozmawiać na "wstydliwe" tematy, o których trudno rozmawiać z mężem czy dziećmi. Myślę, że problemy czasu klimakterium najlepiej charakteryzuje początkowy tekst, który kobiety "rapują" na początku przedstawienia.

Spektakl ma za zadanie pokazać że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

 Koncert Teresy Werner

Piątek 25 październik  2019r.  godz. 18.00

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

 Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00 

http://www.kupbilecik.pl/impreza-36689-teresa.werner.bydgoszcz.html

Cena biletu: 70  zł 

Teresa Werner jest  jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej.  Jej piosenki oraz teledyski , których jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań jak również wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanów, którzy od ponad roku prowadzą prężnie działający Oficjalny Fanklub artystki. 

Niezapomniane przeboje w jej wykonaniu na długo pozostaną w Państwa pamięci. Wokalistka ta znana jest  z wykonywania takich przebojów jak : „ Dałabym Ci dała”, „Miłość jest piękna” ,”Kocham swoje morze”.  


Spektakl "Kłamstwo" w reżyserii Wojciecha Malajkata

Sobota  26 październik 2019r. godz. 20.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia:

-http://www.kupbilecik.pl/impreza-32690-klamstwo.bydgoszcz.html

- https://biletyna.pl/event/view/id/95593

Cena biletu: 100 zł

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"!

Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie "Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody'ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział : "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy  potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy".

Francuski dramaturg Florian Zeller spróbował kłamstwo zweryfikować w warunkach scenicznych. Udało mu się to na tyle, że w całej Europie widzowie podczas przedstawień spadają z krzeseł z rozbawienia, za chwilę wracają na miejsca dyskretnie zerkając wokół i szukając wsparcia i zrozumienia u innych kobiet i mężczyzn. Niech to uświadomi siłę rażenia tego tekstu. Reżyser przedstawienia, Wojciech Malajkat, zdradza: "Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem".

Producent spektaklu, Piotr Szwedes, zastrzega jednak: "Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie! Warto, ponieważ, jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz".


Spektakl Teatralny " Prywatna Klinika"

 Niedziela 27 Październik 2019r. godz. 16.00 i 19.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: 

-  Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00        

http://www.kupbilecik.pl/impreza-36073-prywatna.klinika.bydgoszcz.html

http://www.kupbilecik.pl/impreza-36077-prywatna.klinika.bydgoszcz.html

https://biletyna.pl/event/view/id/102760

https://biletyna.pl/event/view/id/102761

Prywatna Klinika - to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie. Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave'a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.


OBSADA:

Monika Fronczek / Katarzyna Kołeczek,

Klaudia Halejcio,

Rafał Cieszyński/ Michał Czernecki,

Tomasz Oświeciński,

Alżbeta Lenska,

Katarzyna Anzorge

Wojciech Solarz / Paweł Koślik

REŻYSER Grzegorz Reszka

SCENARIUSZ John Chapman & Dave Freeman

TŁUMACZENIE Elżbieta Woźniak

SCENOGRAFIA KOSTIUMY Agnieszka Sasim

ZDJĘCIA Szymon Szczęśniak

 Spektakl Teatralny " Złodziej"

8 listopad 2019r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39; 606-200-660 

Bilety do nabycia: 

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-34191-zlodziej.bydgoszcz.html

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-34193-zlodziej.bydgoszcz.html

-https://biletyna.pl/event/view/id/97304

- https://biletyna.pl/event/view/id/97305

-www.mojbilet.eu

https://sklep.ebilet.pl/137922738588221451

https://sklep.ebilet.pl/137922738588221452

 

ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.

ZŁODZIEJ to gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, inteligentna fabuła i przede wszystkim mnóstwo humoru.

Złodziej: Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją, psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. Ale czy jest to jedyny złodziej, który pojawi się na scenie?

ZŁODZIEJ to komedia kryminalna, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

Występują:
CEZARY ŻAK
IZABELA KUNA
RENATA DANCEWICZ
RAFAŁ KRÓLIKOWSKI
LESZEK LICHOTADamian Holecki - koncert live z zespołem

Sobota 9  listopad  2019r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia:           

-http://www.kupbilecik.pl/impreza-38456-damian.holecki..koncert.live.z.zespolem.bydgoszcz.html

Cena biletu: 65 zł

DAMIAN HOLECKI - wokalista, kompozytor, instrumentalista, prezenter telewizyjny i radiowy, autor tekstów. Pochodzi z Mysłowic  z muzyką związany jest od najmłodszych lat, kiedy to rozpoczął naukę gry na fortepianie. Damian studiował piosenkarstwo na wydziałach Wokalno - Aktorskim oraz Jazzu I Muzyki Rozrywkowej  Akademii Muzycznej w Katowicach.

Damian Holecki ma na koncie kilkanaście płyt, liczne teledyski, które niewątpliwie stały się Wielkimi Hitami. Na początku 2018 r Damian po raz drugi w swojej karierze został Wykonawcą Roku Listy Śląskich Szlagierów. Przez cały czas Damian intensywnie koncertuje w całej Polsce - uściślając - notorycznie, częściej jest w trasie, niż w domu... A na każdym koncercie pojawiają się rzesze Fanów.Abelard Giza program "Piniata"

Czwartek 14 listopad 2019r. godz. 17.30 i 20.30

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia: dostępne od 17.05 od godziny 12:00

-http://adria-art.pl/wydarzenie/bydgoszcz/a/108189;108190/?utm_source=Strona%20Fb%20artysty&utm_medium=abelardgiza&utm_campaign=Abelard%20Giza%20/%20Bydgoszcz&fbclid=IwAR3gi8liAjbQBnVE5H9HYJFKuoLtqCaM3fqDA1rVbEbxvqhWjjSjG2u6PQQ

Abelard Giza
Urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 3" oraz serialu "Kryzys". Aktualnie jeździ z programem "Piniata".Koncert Another Pink Floyd The Wall

Sobota 16 listopada  2019 

godz. 16.30 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660: 

Bilety są do nabycia: 

-https://www.kupbilecik.pl/impreza-37528-another.pink.floyd.tribute.band.bydgoszcz.html?fbclid=IwAR26k1M0E-i1ADJG_kWOn-bdm_pYtmJFN1REjKHm5WYi08Z01_2NQGctDfY

-https://www.kupbilecik.pl/impreza-37523-another.pink.floyd.tribute.band.bydgoszcz.html?fbclid=IwAR0vNWiPkNn5EJtV7GDCUz1jLjWxYFIiKGhxWTCZl-eTlIyh0SI7aM35A3s


16 listopada w sobotę sala Kinoteatru Adria będzie generowała floydowe emocje. Tego wieczoru zostawcie pośpiech, gonitwę stres i codzienne sprawy aby zagłębić w głęboki klimat Pink Floyd.
Zagramy dla was największe utwory Floydów te znane jak i bardziej rozbudowane progresywno psychodeliczne.
Wszystko to zostanie opakowane w doskonały dźwięk i światło a także projekcje na charakterystycznym dla Pink Floyd ekranie kołowym.Spektakl Teatralny " Telewizja kłamie"

Niedziela 17 listopad 2019r. godz. 17.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: 

-   http://www.kupbilecik.pl/impreza-34764-telewizja.klamie.bydgoszcz.html    

-  https://biletyna.pl/event/view/id/99103

 

Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. 

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,

Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,

Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,

Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop...i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!!Spektakl Teatralny " Serca na odwyku"

Piątek  29  listopad  2019r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia:           

http://www.kupbilecik.pl/impreza-34194-serca.na.odwyku.bydgoszcz.html

-http://www.kupbilecik.pl/impreza-34195-serca.na.odwyku.bydgoszcz.html

- https://biletyna.pl/event/view/id/97302

- https://biletyna.pl/event/view/id/97303

https://sklep.ebilet.pl/137922738588221453

https://sklep.ebilet.pl/137922738588221454

SERCA NA ODWYKU - to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem. 

SERCA NA ODWYKU - to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod... 

SERCA NA ODWYKU - to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych: 

SERCA NA ODWYKU - to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

Murray Schisgal

Reżyseria Cezary Żak

 Obsada: 

Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

 Spektakl Teatralny " Dwie połówki pomarańczy"

Sobota  30 listopada  2019.r. godz. 16.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety są do nabycia:

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alex, podającej się za córkę zmarłego. 
Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. 
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki - Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się - WSZYSTKO. 
To nie jest grzeczne przedstawienie! 

Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych, którym gwarantujemy dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy :) 

Autor: Iga Kownacka
Reżyseria: Maria Ciunelis 

Po więcej informacji zapraszamy na:

www.dwiepolowkipomaranczy.pl

www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy 

OBSADA:
Jarosław Boberek,
Julia Kamińska / Aleksandra Szwed / Marta Chodorowska, 
Cynthia Kaszyńska / Maria Ciunelis, 
Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska, 
Cynthia Kuźniak

Najlepiej o spektaklu opowiedzą Widzowie:

„Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, hej!
Ukłon dla aktorów, dzięki.”   Justyna

„Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.”   

Agnieszka
Spektakl Teatralny "Mikołaj spełnia sny "

Niedziela 1 grudnia 2019r. godz. 12.00

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów: tel: 52 371 27 39 ;tel: 606-200-660

Bilety do nabycia: wkrótce

Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z Mikołajem oraz na baśń muzyczną pt. "MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY"

"Mikołaj spełnia sny" to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. 

Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. 

W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. 

Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. 

Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz.....Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić??? 

Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. 

Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. 

Bo... Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!!

Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek.

Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka, Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj.

Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.


Koncert Śląskich Gwiazd

Sobota 7 grudnia  2019r. godz. 18.30

Koncert Śląskich  Gwiazd 

KINOTEATR ADRIA

Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: wkrótce 


KLIMAKTERIUM 2

Niedziela  8 grudnia  2019  godz. 16.00

Rezerwacje biletów tel:  52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 


           Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.
Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!
Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.
Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.
Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.
 
W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:
Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska/ Dorota Nowakowska
Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Elżbieta Panas
Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/  Ludmiła Warzecha/ Katarzyna Kozak
Angela: Małgorzata Gadecka/ Raneta Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska
Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska
Choreografia: Jakub Lewandowski
Kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki
Scenografia kostiumy: Andrzej Lewczuk
Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka
Produkcja: Tomasz Heller, Agencja Artystyczna "Klimaty"


Spektakl "Scenariusz dla trzech aktorów"

Piątek 13 grudnia 2019r. godz. 17.00 i 20.00

KINOTEATR ADRIA

Bilety do nabycia: 

 Cena biletu: 100-120 zł 

Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. 

Prezentujemy widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, "teatru w teatrze", na pograniczu absurdu i rzeczywistości. To "aktorzy instrumentalni" - wyzwoleni z przymusu pełnienia roli referenta cudzych życiorysów, do jakiej przez ostatnie cztery stulecia zmuszał dominujący w Europie rodzaj teatru. Ich prywatne spory i dyskusje artystyczne, intymne pragnienia, pozy i "miny" teatralne, a także kłótnie o zawodowe pryncypia stały się pretekstem dla groteskowej wizji ograniczeń twórczości scenicznej i sądu nad współczesną kulturą. To także nieco złośliwy, ale celny portret artystów.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, która wspomina go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością. Zderzenie równorzędnych osobowości aktorskich, niezrównanych w swoich popisach oraz zabawie formą i żartem, to gwarancja doskonałej rozrywki, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego na deskach krakowskiego Teatru Scena STU minęło trzydzieści lat. Wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny przegapić po prostu nie można!

WYSTĘPUJĄ:
Andrzej Grabowski
Mikołaj Grabowski
Jan Peszek


Serdecznie zapraszamy!

 Koncert Katarzyna Skrzynecka - Oszaleli Anieli

Niedziela 15 grudnia  2019r. godz. 17.00

 Rezerwacje biletów tel: 52 371 27 39 ; tel 606-200-660

Bilety do nabycia: 

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-32208-katarzyna.skrzynecka..oszaleli.anieli.bydgoszcz.html

Cena biletu: 90 zł 

Zimowy Koncert Świąteczny w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej, to pełen gwiazdkowego nastroju wybór najpiękniejszych polskich kolęd oraz znanych standardów zimowych, takich jak "White Christmas" czy "Have yourself a Merry Littlte Christmas",  a także piosenek w zimowym klimacie. Ten koncert będzie wyjątkowy! Gwiazdkowe utwory zagrane na żywo w towarzystwie znakomitych muzyków, zaaranżowane są współcześnie, w urozmaiconych klimatach: swingowo, gospelowo oraz w klasycznym subtelnym kolędowym brzmieniu. Takiego wydarzenia jeszcze w Szczecinku nie było! Zapraszamy  do spędzenia tego grudniowego wieczoru z nami, w towarzystwie relaksujących dźwięków, które na pewno dobrze Państwa nastroją na nadchodzące dni, a także wprawią w anielski, świąteczny nastrój.

 

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych w opinii społecznej osobowości przede wszystkim ze względu na swój profesjonalizm i wiarygodność. Równie mocno ceniona jest za swą pogodę ducha, poczucie humoru i pozytywną energię, naturalność i ujmujący sposób bycia. Aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna, autorka tekstów, kompozytorka. Wszechstronnie uzdolniona i fachowo wyszkolona. Jednym słowem - niesamowita!Spektakl Teatralny " Alibi od zaraz"

Niedziela 8 marca 2020r. godz. 16.00 i 19.00

 KINOTEATR ADRIA

Rezerwacja biletów : tel: 52 371 27 39 

Bilety do nabycia: wkrótce


Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta "Alibi od zaraz" jest tego niezbitym dowodem. Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy... Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

OBSADA:
Andrzej Deskur
Katarzyna Skrzynecka
Aleksandra Grzelak
Sławomira Łozińska
Stanisław Banasiuk
Mateusz Banasiuk
Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaRafał Pacześ
"Zoba Co Jes"
27 maja 2019r.
godz. 19.00
(Poniedziałek)
Rafał Pacześ
"Zoba Co Jes"
28 maja 2019r.
godz. 19.00
(Wtorek)
Kabaret Skeczów Męczących
31 maja 2019r.
godz. 17.00 i 20.00
(Piątek)
Spektakl
"QUO VADIS MAGICZNY PRODIŻU"?
2 CZERWCA 2019r.
godz. 19.00
(Niedziela)
Studio Accantus
4 czerwca 2019r.
godz. 19.00
(Wtorek)
Szlagierowo i z humorem
21 czerwca 2019r.
godz.18.00
(Piątek)
Kabaret Moralnego Niepokoju NOWY PROGRAM:
TEGO JESZCZE NIE GRALI
15 września 2019r.
godz. 16.00 i 19.00
(Niedziela)
KABARET SMILE
NOWY PROGRAM:
TO SIĘ NADAJE DO KABARETU
29 WRZEŚNIA 2019R.
GODZ. 16.00 I 19.00
(NIEDZIELA)
Koncert João de Sousa
5 październik 2019r.
godz. 19.00
(Sobota)
20 lat po Metrze
6 październik 2019r.
godz. 19.00
(Niedziela)
Kabaret PARANIENORMALNI
"Z HUMOREM TRZEBA ŻYĆ"
10 październik 2019r.
godz. 18.00 i 20.30
(Czwartek)
Spektakl Teatralny
„Przygoda z ogrodnikiem”
11 październik 2019r.
godz. 17.30 i 20.30
(Piątek)
Spektakl Teatralny
"Szalone nożyczki"
13 październik 2019r.
godz. 16.00 i 19.00
(Niedziela)
Kabaret OT.TO - 30 lecie
19 październik 2019r.
godz. 16.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"KLIMAKTERIUM I"
20 październik 2019r.
godz. 16.00
(Niedziela)
Koncert
Teresy Werner
25 październik 2019r.
godz.18.00
(Piątek)
Spektakl
"Kłamstwo"
w reżyserii
Wojciecha Malajkata
26 październik 2019r.
godz. 20.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Prywatna Klinika"
27 październik 2019r.
16.00 i 19.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny
"Złodziej"
8 listopad 2019r.
godz. 17.00 i 20.00
(Piątek)
Damian Holecki
koncert live z zespołem
9 listopad 2019r.
godz. 17.00
(Sobota)
Abelard Giza
program "Piniata"
14 listopad 2019r.
godz. 17.30 i 20.30
(Czwartek)
Koncert
Another Pink Floyd
The Wall
16 listopada 2019r.
godz. 16.30 i 20.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Telewizja kłamie"
17 listopad 2019r.
godz. 17.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny
"Serca na odwyku"
29 listopad 2019r.
godz. 17.00 i 20.00
(Piątek)
Spektakl Teatralny
" Dwie połówki pomarańczy"
30 listopad 2019r.
godz. 16.00
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"Mikołaj spełnia sny"
1 grudnia 2019r.
godz. 12.00
(Niedziela)
Koncert Śląskich Gwiazd
7 grudnia 2019r.
godz. 18.30
(Sobota)
Spektakl Teatralny
"KLIMAKTERIUM 2"
8 grudnia 2019r.
godz. 16.00
(Niedziela)
Spektakl
"Scenariusz dla trzech aktorów"
13 grudnia 2019r.
godz. 17.00 i 20.00
(Piątek)
Koncert
Katarzyna Skrzynecka "Oszaleli Anieli"
15 grudnia 2019r.
godz. 17.00
(Niedziela)
Spektakl Teatralny
" Alibi od zaraz"
8 marca 2020r.
godz. 16.00 i 19.00
(Niedziela)
 
projektowanie stron www, sklepy internetowe